reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta HCG

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2020
Postów
7
Witam,
Mój pierwszy wynik beta HCG z poniedziałku 25,9 mIu/ml, w środę 32,8. Czy tak niski wzrost może świadczyć o możliwości pozytywnego rozwoju ciąży? Dziewczyny, czy któraś z Was ma/miała podobną sytuację? Ostatnia @ 27.02, mogło dojść do późniejszego zapłodnienia, nie wiem kiedy miałam owulację :( Dziękuję za pomoc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
akurat to prawda, jak byl prawidlowy wzrost czlowiek czuje sie wiadomo lepiej, jak odebralam ten ostatni to załamka... :( tym bardziej, że na roznych forach opisane ze musi byc to 66% przyrostu i czlowiek tylko sie martwi.
No tak piszą, u mnie nie było, a wszystko się dobrze skończyło, jak to mówią, natura to nie matematyka
Daj spokój, to tylko niepotrzebny stres , poczekaj spokojnie na wizytę
akurat to prawda, jak byl prawidlowy wzrost czlowiek czuje sie wiadomo lepiej, jak odebralam ten ostatni to załamka... :( tym bardziej, że na roznych forach opisane ze musi byc to 66% przyrostu i czlowiek tylko sie martwi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
akurat to prawda, jak byl prawidlowy wzrost czlowiek czuje sie wiadomo lepiej, jak odebralam ten ostatni to załamka... :( tym bardziej, że na roznych forach opisane ze musi byc to 66% przyrostu i czlowiek tylko sie martwi.
No tak piszą, u mnie nie było, a wszystko się dobrze skończyło, jak to mówią, natura to nie matematyka
 
Rozwiązanie
Witajcie,
Dziewczyny, u mnie nie jest dobrze, beta słabo rosnie, ale ani sladu plamienia czy poronienia..wrecz przeciwnie mam wszystkie objawy ciąży..
9dpt- 14
13dpt- 39,90
15dpt- 57,5
17dpt- 117,87
21dpt- 258,60
23dpt- 352,30
Zarodki 2-3 dniowe, kriotransfer.
Wiem, ze nic z tego nie będzie niestety, ale czy ktoras z Was spotkala sie z tak niskimi przyrostami i ze bylo wszystko dobrze z ciążą? W poniedzialek 14.06 mam pierwsze usg.
 
Witam. Mam nadzieję, że komuś pomogę moją historią . Jestem mamą miesięcznej Kornelki , choć początek ciąży był trudny . Zrobiłam bętę 3 dni po terminie miesiączki , wyszła 139 . Po 48h powtużyłam badanie i wyszła 201. Czyli przyrost był tylko 45% . Spanikowalam , tym bardziej ze u lekarza nie bylo nic widać. Byłam pewna , że nic z tego nie będzie mimo, że mój lekarz mówił że beta nie świadczy o zdrowej ciąży. Teraz wiem , że miał rację 😊
 
reklama
Do góry