reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost bety a potem skok i przyrost bety w normie

BlueDahlia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2022
Postów
18
Cześć 🙂
Dwa dni przed spodziewanym okresem zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny, więc w dniu spodziewanego okresu (21.11) poszłam na pierwszą bete a potem powtarzałam co 2 dni. To moje wyniki:
21.11 226
23.11 326
25.11 471
28.11 1333
Spisałam już tą ciążę na straty po trzecim piątkowym pomiarze, bo przyrosty wg kalkulatora wynosiły ok 40% plus przez cały tydzień budziłam się w nocy z bólu. Ból był jak menstruacyjny, ale z 10 razy mocniejszy. Plus cały czas miałam bolesne piersi. Przez weekend nic mnie nie bolało w brzuchu tylko pozostał lekki ból piersi. W poniedziałek znowu beta i niespodzianka wynik 1333 i przyrost dzienny ponad 100%. Nie wiem sama co myśleć a lekarz dopiero za tydzień.
Zdarzyło Wam się coś takiego, że mimo kiepskiego początku wszystko było później ok?
 
reklama
W ciągu 72 h powinno wzrosnąć o min. 117 %, czyli to ostatnie jest ok.
Czytałam tutaj na forum, że dziewczynie na początku źle rosło, ale było wszystko ok.
Wiadomo, każdy organizm inny.

Aczkolwiek z drugiej strony przy cp beta lubi skakać, także może poszukaj innego gin na szybszy termin ?
 
Dziękuję Wam! Postaram się znaleźć szybszy termin, bo dziwnie to wszystko wygląda, mimo, że już trzeci dzień czuję się dobrze.
 
Nie chcę Cię straszyć, ale tak jak dziewczyny piszą, takie przyrosty często są przy ciąży pozamacicznej + ten ostry ból zdecydowanie jest niepokojący. Ja bym szukała lekarza na cito
 
Cześć 🙂
Dwa dni przed spodziewanym okresem zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny, więc w dniu spodziewanego okresu (21.11) poszłam na pierwszą bete a potem powtarzałam co 2 dni. To moje wyniki:
21.11 226
23.11 326
25.11 471
28.11 1333
Spisałam już tą ciążę na straty po trzecim piątkowym pomiarze, bo przyrosty wg kalkulatora wynosiły ok 40% plus przez cały tydzień budziłam się w nocy z bólu. Ból był jak menstruacyjny, ale z 10 razy mocniejszy. Plus cały czas miałam bolesne piersi. Przez weekend nic mnie nie bolało w brzuchu tylko pozostał lekki ból piersi. W poniedziałek znowu beta i niespodzianka wynik 1333 i przyrost dzienny ponad 100%. Nie wiem sama co myśleć a lekarz dopiero za tydzień.
Zdarzyło Wam się coś takiego, że mimo kiepskiego początku wszystko było później ok?
Badałaś może progesteron?
Takie skoki mogą być przy ciąży pozamacicznej... masz jakieś plamienia?
Jechałabym na IP bo przy tej becie jest szansa że już coś znajdą na usg
 
Badałaś może progesteron?
Takie skoki mogą być przy ciąży pozamacicznej... masz jakieś plamienia?
Jechałabym na IP bo przy tej becie jest szansa że już coś znajdą na usg
Nie badałam progesteronu.
Plamień brak i w sumie czuję się dobrze, bez żadnych dolegliwości.
W czwartek idę do lekarza, więc jutro z rana beta jeszcze i zobaczymy 😉
 
reklama
Póki co mam tylko wynik progesteronu - 19.8 i niby w normie dla I trymestru. Beta pewnie późnym popołudniem jak zwykle w tym laboratorium. Dziś znów czuję się dobrze, więc już sama nie wiem o co tu chodzi.
 
Do góry