reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost bety a potem skok i przyrost bety w normie

Dziwne, że przy progesteronie 12 nic Ci nie przepisała.
A wartość 5 jednak to zdecydowanie za mało :(
Cześc dziewczyny, Orchidea 77, jak się czujesz? Jak sytuacja?
Ja mam podobnie.
Kilka dni przed końcem roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży. W sylwestra zrobiłam betę i progesteron. Beta 161, a progesteron 12,3. Wysłałam swojej gin wyniki i powiedziała, że ok i wizyta 10 stycznia. Coś mi nie dawało spokoju i sama zrobiłam znowu betę i progesteron 5 stycznia. Dopiero dzisiaj przyszły wyniki i się załamałam. Beta 215, progesteron 4,67…. Tragicznie mało. Gin mnie dziś przyjęła. Teoretycznie jest pęcherzyk, ale nic w nim nie widać. W badaniu lekko podkrwawiałam. Wcześniej w domu i do teraz nic, ale kazała się nastawić na poronienie, a jak nie zacznie się to skierowanie do szpitala i łyżeczkowanie…
Jeśli się nie zacznie to mam też zrobić w poniedziałek i środę betę, ale nie wiem po co w sumie… bardzo mi jest smutno i przykro. Już tak się cieszyłam, że jeszcze na koniec roku raka cudowna wiadomość.
 
reklama
Też się zastanawiam ciagle, co by było gdybym brała ten progesteron… okropny smutek…
Nic, bo beta nie rosła dobrze. Progesteron 12 nie jest tragiczna sytuacja, przy której suplementacja by zmieniła przyrosty.

Betę w poniedziałek i środę masz zrobić po to, żeby zobaczyć czy już zaczęła spadać.
 
Już od dzisiaj się zaczęło, więc nawet nie muszę robić bety. Zastanawiam się tylko, czy będzie przybierać na sile, bo miałam iść jutro do pracy, ale pewnie jutro będzie gorzej.
 
Już od dzisiaj się zaczęło, więc nawet nie muszę robić bety. Zastanawiam się tylko, czy będzie przybierać na sile, bo miałam iść jutro do pracy, ale pewnie jutro będzie gorzej.
Ja przy poronieniu normalnie chodziłam do pracy i szkoły. A betę miałam dużo wyższą od Twojej.
 
Hej dziewczyny. Już miałam krwawienie od niedzieli. Wczoraj na usg nie było juz nic, czyli jakby się oczyściło samo. Beta z wczoraj 44, to nie za dużo? Tydzień temu wynosiła 215.
 
Cześć dziewczyny, jak długo czekałyście po poronieniu samoistnym ze staraniami? Są różne szkoły i niektórzy lekarze zalecają czekać minimum 3 miesiące, a inni mówią, że najlepiej się starać od razu w następnym cyklu jak przyjdzie miesiączka po poronieniu.
 
reklama
Mi lekarz powiedział, że mogę od razu w kolejnym cyklu 😉 Miałam tylko poczekać aż przyjdzie krwawienie z poronienia i później przyjść na kontrolę czy wszystko jest ok
 
Do góry