reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost bety w 6 tygodniu.

czulam 3 dni temu takie babelki smieszne , nie umiem tego nazwac... ale ja niestety do najchudszych nie naleze wiec moja ginka uprzedzila mnie od razu zebym nie panikowala jak przed 20 tygodniem nie bede czula. przez poronienie mam czeste wizyty u gina...
Ja jestem taka średnia.. Ani za gruba ani za chuda i też nie czuje 🙄 ale po stracie kupiłam sobie detektor tętna płodu inaczej bym nie wytrzymała.. 😕 Ja wizyty do tej pory miałam co 3 tyg, ale przez całą sytuację teraz miałam co tydzień.. Zobaczymy jak będzie to wyglądało dalej.
 
reklama
Ja jestem taka średnia.. Ani za gruba ani za chuda i też nie czuje 🙄 ale po stracie kupiłam sobie detektor tętna płodu inaczej bym nie wytrzymała.. 😕 Ja wizyty do tej pory miałam co 3 tyg, ale przez całą sytuację teraz miałam co tydzień.. Zobaczymy jak będzie to wyglądało dalej.
a w ktorym tygodniu jestes? no ja kupie detektor tetna jak tylko zaczne czuc ruchy bo mysle ze wtedy bede panikwoac najbardziej.
 
a w ktorym tygodniu jestes? no ja kupie detektor tetna jak tylko zaczne czuc ruchy bo mysle ze wtedy bede panikwoac najbardziej.
16+3 dlatego zapytałam czy czujesz ruchy :) Detektor to chyba zupełnie o coś innego w nim chodzi.. Właśnie kobiety używają jak jeszcze nie czują ruchów.. Ja sobie rano czy wieczorem kładę się na łóżku i szukam serduszka.. Wtedy wiem, że u malucha wszystko ok. A jak zacznie kopać to będę wiedziała, że jest ok.. Wtedy będę używała zdecydowanie mniej, bo kopniak będzie znaczył, że żyje.
 
16+3 dlatego zapytałam czy czujesz ruchy :) Detektor to chyba zupełnie o coś innego w nim chodzi.. Właśnie kobiety używają jak jeszcze nie czują ruchów.. Ja sobie rano czy wieczorem kładę się na łóżku i szukam serduszka.. Wtedy wiem, że u malucha wszystko ok. A jak zacznie kopać to będę wiedziała, że jest ok.. Wtedy będę używała zdecydowanie mniej, bo kopniak będzie znaczył, że żyje.
to ja wlasnie mysle, ze ja bede panikowac gdy nie bede czuc ruchow po 20 tygodniu. czasem dziewczyny mowia ze czuja a potem 1 dzien nie czuja wiec wtedy bede sprawdzac. staram sie byc dobrej mysli... mozesz polecic detektor?
 
to ja wlasnie mysle, ze ja bede panikowac gdy nie bede czuc ruchow po 20 tygodniu. czasem dziewczyny mowia ze czuja a potem 1 dzien nie czuja wiec wtedy bede sprawdzac. staram sie byc dobrej mysli... mozesz polecic detektor?
Ja mam fetal doppler 😊 póki co sprawdza się. A teraz jak wytrzymujesz skoro nie czujesz ruchów wcale? Ja muszę sprawdzić minimum raz dziennie serduszko..
A tak z czystej ciekawości znasz już płeć?
 
Żadna z nas nie powie Ci dlaczego tak.. U mnie podobna sytuacja.. Może nawet trudniejsza? Syn 6 lat ciąża wręcz na zawołanie i bez żadnych problemów no może jedyny, że synek wczesniak z 34tc, ale wszystko skończyło się dobrze. Jak miał 3 latka stwierdziliśmy, że czas na drugie i kilka miesięcy starań.. Udało się, ale szczęście nie trwało długo.. Urodziłam martwą córeczkę w 32tc, później kolejne starania i znów długo nic... Aż udało się - ciąża bliźniacza! Tym razem szczęście trwało jeszcze krócej. W 15 tc dowiedzieliśmy się, że jednemu z bliźniąt nie bije serduszko.. Trwa walka o drugie.
Rozumiem Twoje rozczarowanie i niemoc.. Podczas usg gdzie powiedzieli, że jedno z bliźniąt odeszło czułam się jak jakbym znów poraz kolejny tak mocno dostała w pysk od życia.. Nie potrafię zrozumieć dlaczego się to znów stało.
Coś strasznego ,nie wyobrażam sobie co czułoście, a znasz przyczynę śmierci dzieciątka z 32 tc?
 
Coś strasznego ,nie wyobrażam sobie co czułoście, a znasz przyczynę śmierci dzieciątka z 32 tc?
Nerki nie pracowały. Na usg nie było wód płodowych i zaczęli szukać przyczyny.. Więcej dokładnie nic nie wiem.. Wiem tyle co byli w stanie zobaczyć na usg, ponieważ nie zdecydowaliśmy się na sekcje.
 
Nerki nie pracowały. Na usg nie było wód płodowych i zaczęli szukać przyczyny.. Więcej dokładnie nic nie wiem.. Wiem tyle co byli w stanie zobaczyć na usg, ponieważ nie zdecydowaliśmy się na sekcje.
Współczuję, a teraz z wodami jest ok ?
 
reklama
Nie dam rady :(Już raz przez to przechodziłam - dwa lata temu, ciąża obumarła w 11 tygodniu, zatrzymała się w 7 :( Cała ta sytuacja + szpital i to, że mam wrażenie o mało mnie tam nie zabili... to była dla mnie trauma. Przez rok w ogóle nawet nie myślałam o kolejnych staraniach. Potem długo nie mogłam zajść - nie wierzę, że znów to się dzieje :( Może jest ktoś kto miał taką sytuację, a jednak było dobrze? Pani ginekolog odradzała robienie badań tłumacząc się statystykami i tym, że następnym razem będzie dobrze (bo przeważnie tak jest). Nie wiem co mam myśleć, jeszcze mam nadzieję : ( Boje się strasznie.
 
Do góry