reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost hcg

reklama
Niestety poroniłam..na drugi dzień gdy zaczęło sie krwawienie poszłam do ginekologa zrobił mi usg ale przez brzuch powiedział ze nic tam nie widzi tylko ze endometrium jest napuchnięte więc możliwe ze byłam w ciąży. Ciągle zastanawiam się co się stało, nie było widać chociażby pustego pęcherzyka nic, może to ciąża pozamaciczna..mam wizytę kontrolną za dwa tygodnie, porobie badania i pewnie będziemy się starać od nowa ale nie wiem czy mam na to wystarczająco siły..
 
Hej dziewczyny, u mnie w sumie podobna sytuacja. Z tym, że ostatnią miesiączkę miałam 01.01, cykle od zawsze nieregularne (33-42 dni). Na usg 31.01 widać było pęcherzyk, jeszcze nie zagnieżdżony (tak stwierdziła Pani doktor), od 03.02 pozytywne testy ciążowe i wdrożenie Acardu (przez złe przepływy w poprzedniej ciąży).
Dostałam delikatnych plamień po stosunku. Na następny dzień, tj. 9.02 wizyta u innej Pani doktor, potwierdzenie ciąży, początek 5 tygodnia, dostałam Duphaston 3x1. Po tych podbojach, 14.02 poszłam znowu do swojej lekarki, żeby sama oceniła czy wszystko jest w porządku, stwierdziła, że jest ciałko żółte, ale zmieniło rozmiar i od poprzedniej wizyty się zmniejszyło, kazała wykonać betę. Pierwszy wynik z 14.02 wynosi 2482, wynik z 16.02 2774, wiem, że przyrost jest za mały, z lekarką oczywiście kontaktu brak i nawet nie odbiera telefonów jak na złość. Jutro idę do innego lekarza, żeby spojrzał na to swoim fachowym okiem. Myślicie, że jest dla tej ciąży jeszcze jakaś nadzieja? Czy już raczej nastawiać się na to, że będę odstawiała leki i poronię?
Daj znać czy u ciebie wszystko w porządku
 
Część .
Mam podobny problem ostatnia miesiączka 7.02 .
Beta hcg
08.03 - 351
10.03 - 597
Tu jeszcze przyrost był w normie a po tem
14.03 - 1175 ( USG 5 tc pęcherzycy 3mm )
17.03 - 1868
Bardzo się martwię że jest taki mały przyrost
 
Część .
Mam podobny problem ostatnia miesiączka 7.02 .
Beta hcg
08.03 - 351
10.03 - 597
Tu jeszcze przyrost był w normie a po tem
14.03 - 1175 ( USG 5 tc pęcherzycy 3mm )
17.03 - 1868
Bardzo się martwię że jest taki mały przyrost
A co powoedzial lekarz ,ten 2 wynik faktycznie za mały
 
Żemam przyjść za trzy tygodnie . I na ten moment jest wszystko ok
Ja tez miałam słaby przyrost ,a wszystko skończyło się ok ,ale ja poszłabym szybciej do innego lekarza ,żeby się upewnić, ja 2 razy poronila ,mimo dobrej bety ,a za 3 razem beta kiepska abylo ok ,ale wizyty na początku to co tydzień miałam., żeby czasem nie chodzić z nierozwijajaca sie ciąża
 
reklama
Do góry