reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost hcg

Hej. Przeczytałam już tyle na forach historii, że raz pojawia się nadzieja, raz gaśnie. Nie potrafię nie myśleć. U Nas zajście w ciąże to nie jest taka łatwa sprawa, o pierwsze dziecko staraliśmy się 3 lata, udało się naturalnie- lekarze mówią cud, przecież mieliśmy już przygotowywać się do procedury in vitro. O drugie dziecko staramy się już od miesięcy, w końcu pojawiły się dwie kreski, słabe ale są! Dla pewności zrobiłam betę
19.04- 58,10
21.04- 124,70 (dzień spodziewanej miesiączki)
25.04- 207,30
26.04- 201,50 (zrobiłam po 24h, chciałam sprawdzić czy nie było pomyłko w labo)
28.04-298,00
Moje cykle są regularne trwają 29 dni.
Ja cały czas nie tracę nadziei 🙏 Co myślicie o tych przyrostach? Wiem, że nie są książkowe, ale czytałam, że czasami ta beta słabo rośnie, a ciąża się utrzymuje i rodzi się zdrowy dzidziuś ❤️
Ja niestety nie wróżę tutaj dobrego zakończenia. Takie skoki bety mogą być przy ciąży pozamacicznej. Więc kontroluj nadal. I jak tylko pojawią się jakieś bóle to do lekarza.
 
reklama
Do góry