reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski testosteron

Rketrzyn

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2021
Postów
21
Witam narzeczony robil wyniki z krwi i tak oto
Testosteron- 2.71 ( Norma od 2.49 do 8.36)
PROLAKTYNA -313 ( Norma od 86 do 324)
Tsh- 5.06 ( Norma 0.27 do 4.2)
Ft4- 1.05 ( Norma od 0.8 do 1.7)
Ft3- 3.91 ( Norma od 2.6 do 5.1)
Oraz badania nasienia
PH- 8.50 ( Norma od 7.20)
Liczba w ejakulacie 76.78 mln ( Norma od 39.oo mln)
Ruch postępowy 42 % ( Norma od 32%)
Ruch całkowity 52% ( Norma od 40%)
Brak ruchu 48% ( Norma od 58%)
Żywotność 89% ( Norma od 58%)
Plemniki prawidłowe 5% ( Norma od 4%)
Mógłby ktoś coś doradzić co jeszcze możemy zrobić żeby poprawić wyniki? Dziekuje
 
reklama
Czyli nie ma się czym martwić u narzeczonego?
Mój miał dużo gorsze wyniki od twojego męża i tez szukałam cudów żeby poprawić.. czasem wychodziły 0% prawidłowych.. jadł suple dieta nie pił alko siłownia i inne cuda. A okazało się się z nim wszystko okej. Po drożności u mnie w pierwszym cyklu ciąża. Kolejna ciąża również za 1 razem. A twój mąż ma super wyniki. Mój nigdy takich nie miał przynajmniej na papierze wiec uważam ze wyniki twojego męża są bardzo dobre
 
Mój miał dużo gorsze wyniki od twojego męża i tez szukałam cudów żeby poprawić.. czasem wychodziły 0% prawidłowych.. jadł suple dieta nie pił alko siłownia i inne cuda. A okazało się się z nim wszystko okej. Po drożności u mnie w pierwszym cyklu ciąża. Kolejna ciąża również za 1 razem. A twój mąż ma super wyniki. Mój nigdy takich nie miał przynajmniej na papierze wiec uważam ze wyniki twojego męża są bardzo dobre
Lekarz tez stwierdził ze wyniki są super, a mi wyszło że mam hiperprolaktynemie, musi poobserwować mój cykl żeby jakieś leki przepisać:(
 
reklama
Lekarz stwierdził że w tym cyklu miałam owulacje. Następna wizyta 10 -11 dni od pierwszego dnia okresu
 
Do góry