reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Niskie AMH a staranie się o dziecko

Staramy się na chwilę obecną naturalnie, kolejnym krokiem będzie stymulacja jeśli natura nie da ;) Ważna jest suplementacja, gdy tylko zobaczyłam wynik wraz z partnerem zaczęliśmy suplementację. Ja kwas foliowy 0,8, dhea, magnez, wit d3, kolagen. Partner suplement dla mężczyzn wspomagający lepsze nasienie ;). BĘDZIE DOBRZE ! Musi być ;) NADZIEJA umiera ostatnia :)
Podziwiam za to, że jesteś taką optymistką. Ale to bardzo dobrze 😉 Ja przyznam szczerze, że trochę zwątpiłam w to wszystko. Też biorę witaminy dla kobiet starających się, omega, i Wit c, ale wzbogacę o Wit D3 😉
trzymam kciuki 🍀👍

reklama

joszka

Fanka BB :)
Ja mam 34 lata, staraliśmy sie od 2018 roku (z 3 kilkumiesiecznymi przerwami). W tym czasie 2 poronienia i kilka ciaz biochemicznych. W sierpniu trafilismy do kliniki, dostalismy liste badan do wykonania, AMH wyszło mi 0,64. We wrzesniu ustalilismy z lekarzem, ze do grudnia probujemy naturalnie z progesteronem, a później od razu invitro. Po dwóch tygodniach wróciłam do lekarza z 2 kreskami 😁 obecnie poczatek 14 tc, dzisiaj mialam prenatalne i wyszły super, jestem obstawiona lekami wiec pewnie one pomogły utrzymac mi ciąże. Tak więc dziewczyny nie wolno tracic nadziei, trzeba uzbroic sie w ogromne pokłady cierpliwosci ❤

Ja mam 34 lata, staraliśmy sie od 2018 roku (z 3 kilkumiesiecznymi przerwami). W tym czasie 2 poronienia i kilka ciaz biochemicznych. W sierpniu trafilismy do kliniki, dostalismy liste badan do wykonania, AMH wyszło mi 0,64. We wrzesniu ustalilismy z lekarzem, ze do grudnia probujemy naturalnie z progesteronem, a później od razu invitro. Po dwóch tygodniach wróciłam do lekarza z 2 kreskami 😁 obecnie poczatek 14 tc, dzisiaj mialam prenatalne i wyszły super, jestem obstawiona lekami wiec pewnie one pomogły utrzymac mi ciąże. Tak więc dziewczyny nie wolno tracic nadziei, trzeba uzbroic sie w ogromne pokłady cierpliwosci ❤
Gratulacje🙂

Do góry