reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie AMH komu się udało??

reklama
Cześć, miałam identyczny wynik [emoji4] robiony niecałe 4 m-ce temu.
Przy tym wyniku mój lekarz zaproponował plan działania: przepisał mi lek,który miałam brać 3 cykle, jeśli nic z tego nie wyjdzie to on nie widzi sensu przedłużać i proponuje podejscie do inseminacji 2-3x a jak to nie pomoże to in vitro.
Tłumaczył mi również, że taki wynik może spadać szybko ale równie dobrze mogę mieć taki sam i rok np... i jak się okazało przy ostatniej próbie z lekiem jak na razie beta i test pozytywna. Czekam na potwierdzenie ciazy, za tydzień wizyta.
 
hej ja mam jeszcze nizszy 0,08 chce naturalnie ale nie daja szans dali mi stymulacje nie wiem czy ma to sens jestem podlamana dodam ze mam juz dziecko Ah widzisz ze sa szanse z takim amh?
Lekarz Ci nie mówił czy przy takim jest szansa? Jeśli podał lek do stymulacji to pewnie dlatego aby sprawdzić czy urośnie pęcherzyk w ogóle. A co bierzesz i czy masz mieć po tygodniu monitoring ?
 
Do góry