reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niskie beta HCG, niski przyrost

Dzięki :) dziś po 48h 175,6 czyli przyrost 143%. To już nie wiem...
Byłabym dobrej myśli, ciąża to nie matematyka :) może teraz ruszyło z kopyta i będzie ok :) Ale musisz się jeszcze uzbroić w cierpliwość a na wizytę u gina za wcześnie. Ja bym chyba powtórzyła jeszcze ze 2 razy betę.
 
reklama
Sęk w tym, że w ciąży też się boję być :p tak jak pisałam jestem dopiero 9 mscy po cc. Zwariuję z tej niepewności, w poprzednich ciążach raczej wszystko było jasne od początku. No cóż, zaczynam dzwonić po przychodniach bo terminy na NFZ są straszne. I tak pewnie będę chodzić prywatnie do lekarza, ale chociaż badania bym chciała na NFZ mieć... Ehh, co to będzie... ;)
 
Witajcie,
Dziewczyny, u mnie nie jest dobrze, beta słabo rosnie, ale ani sladu plamienia czy poronienia..wrecz przeciwnie mam wszystkie objawy ciąży..
9dpt- 14
13dpt- 39,90
15dpt- 57,5
17dpt- 117,87
21dpt- 258,60
23dpt- 352,30
Zarodki 2-3 dniowe, kriotransfer.
Wiem, ze nic z tego nie będzie niestety, ale czy ktoras z Was spotkala sie z tak niskimi przyrostami i ze bylo wszystko dobrze z ciążą? W poniedzialek 14.06 mam pierwsze usg.
14.06 (6tc i 2 dzien) beta 497,5 i na usg widoczny tylko pecherzyk ciazowy 4,8 mm bez zarodka i bez cialka zółtego narazie. I watpie czy przy takiej niskiej becie i małych przyrostach bedzie cos wiecej widac za tydzien(7tc i 2 dzien) :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie,
Dziewczyny, u mnie nie jest dobrze, beta słabo rosnie, ale ani sladu plamienia czy poronienia..wrecz przeciwnie mam wszystkie objawy ciąży..
9dpt- 14
13dpt- 39,90
15dpt- 57,5
17dpt- 117,87
21dpt- 258,60
23dpt- 352,30
Zarodki 2-3 dniowe, kriotransfer.
Wiem, ze nic z tego nie będzie niestety, ale czy ktoras z Was spotkala sie z tak niskimi przyrostami i ze bylo wszystko dobrze z ciążą? W poniedzialek 14.06 mam pierwsze usg.
i jak po USG?
 
Dziekuje, ze pytasz, dzis 27dpt czyli moj 6tc i 2 dzien i beta znowu slabo urosla bo z 352,3 po czterech dniach do 497,5. Na usg jednak niespodzianka dla mnie bo pecherzyk 4,8 mm co przeciez ponoc niemozliwe jest przy takiej becie, raczej przy becie ok 1000 widac pecherzyk. Mam przyjsc na kolejne usg za tydzien to bedzie 7tc i 2 dzien. Lekarka oszczedna w wyrokowaniu, nie moze wykluczyc, ze za tydzien bedzie widac wiecej i ciaza sie rozwinie, ale mi sie wydaje, ze pecherzyk powinien byc wiekszy dzisiaj 6tc i 2 dzien..
 
reklama
Dziekuje, ze pytasz, dzis 27dpt czyli moj 6tc i 2 dzien i beta znowu slabo urosla bo z 352,3 po czterech dniach do 497,5. Na usg jednak niespodzianka dla mnie bo pecherzyk 4,8 mm co przeciez ponoc niemozliwe jest przy takiej becie, raczej przy becie ok 1000 widac pecherzyk. Mam przyjsc na kolejne usg za tydzien to bedzie 7tc i 2 dzien. Lekarka oszczedna w wyrokowaniu, nie moze wykluczyc, ze za tydzien bedzie widac wiecej i ciaza sie rozwinie, ale mi sie wydaje, ze pecherzyk powinien byc wiekszy dzisiaj 6tc i 2 dzien..
Ja w 6 TC miałam pęcherzyk 2mm. Po domu biega moja 3-latka
 
Do góry