reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niskie beta HCG, niski przyrost

Zgodzę się . Oczywiście każda z nas jest inna . Ale jak sama zaznaczyłas w zdjęciu w którym udostępniałas koleżance wyżej pęcherzyk widac od bety 750 wzwyż ( choć wszędzie mówią o 1000) a u Ciebie już 5mm pęcherzyk przy becie niecałe 500 🤷🏼‍♀️. Nie chodzi tu teraz o serduszko ale o te duze zbieżności . Daj Ci Panie Boże żeby było wszystko ok . Trzymam za to kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻🙏🏻
Dziękuję😘jednak jestem realistką i wiem, ze jesli bedzie wszystko dobrze to tylko CUD.
 
reklama
Bardzo ci kibicuje. I masz rację. Każda jest inna i każdy przypadek inny. Natomiast rozmiar pęcherzyka wydaje mi się też niestety trochę mały.

Tak czy inaczej powodzenia. Czekam na info po wizycie. 🤞
 

Załączniki

  • IMG_20210615_175803.jpg
    IMG_20210615_175803.jpg
    432,4 KB · Wyświetleń: 115
Bardzo ci kibicuje. I masz rację. Każda jest inna i każdy przypadek inny. Natomiast rozmiar pęcherzyka wydaje mi się też niestety trochę mały.

Tak czy inaczej powodzenia. Czekam na info po wizycie. 🤞U mnie 6+2 pecherzyk ciązowy 4,8mm, troszke za maly, ale wedlug tego co tu piszą nie jest rak zle, roznica kilku dni, moglby jeszcze nadgonic...
 

Załączniki

  • 7365B47F-6AF4-4F65-83FB-4CA5EE1E27CE.jpeg
    7365B47F-6AF4-4F65-83FB-4CA5EE1E27CE.jpeg
    169 KB · Wyświetleń: 81
Niestety nie idzie w parze :( jest na strasznie niskim poziomie:( zupelnie odwrotnie niz rok temu mialam- beta super i przyrosty super i niestety wszystko sie zatrzymalo... doszla potem wolnym krokism do prawie 8 tysiecy i na poczatku 9tc mialam zabieg. Nasze starania zaczely sie kilkanascie lat temu juz, mamy dwojke cudownych dzieci, wlasnie dzieki tym lekarzom tu gdzie jestesmy....ale droga byla bardzo dluga i bardzo ciezka, teraz zabralam moje ostatnie zamrozone komoreczki, dopiero po 4 latach:( i mialam wielka nadzieje, ze sie uda, w koncu ja czekalam na to 5 lat zeby je w koncu zabrac, wczesniej niestety nie moglam:(i tak w zeszlym roku dwie blastocysty a teraz 2 2dniowe. I chyba znow nic z tego:( tak mi przykro, nie bylo dnia przez te 5 lat zebym o nich nie myslala, cale zycie pod to podporzadkowane...przykro mi bardzo, ze tak to sie skonczy:( naprawde rozumiem kobiety, ktire wiele lat sie starają i nic nie wychodzi, sama bylam wuele lat w takiej sytuacji... jednak jak nie mizna zabrac zamrozonych komorek przez kilka lat chociaz bardzo by sie chcialo a potem z nich dwa poronienia jedno po drugim to przykre zakonczenie historii staran:(
Domyślam się jak musi byc ciężko 🥺.
Noe trać jeszcze nadzieji . Znam historie którym lekarZe nie dawali żadnych szans bo niby zatkane jajowody . In vitro udane maja dziecko . A 2 lata później niespodzianka - ciąża naturalna . Cuda się zdarzają 💪 różne są historie i z różnych przypadków rodzą się dzieci 💪. Głowa do góry - jeszcze nic straconego ❤️. In vitro to naprawdę trudna , ciężka i bolesna droga - doskonale Cię rozumiem i podziwiam . Daj znać po wizycie 🙏🏻. Będę o Tobie myśleć ✊🏻✊🏻✊🏻❤️
 
Tu piszą ze powinien miec miedzy 5 a 8 mm a moj ma 4,8 mm to nie jest jeszcze tak zle, moze nadgonic.., roznica kilku dni jest mozliwa...
 
Domyślam się jak musi byc ciężko 🥺.
Noe trać jeszcze nadzieji . Znam historie którym lekarZe nie dawali żadnych szans bo niby zatkane jajowody . In vitro udane maja dziecko . A 2 lata później niespodzianka - ciąża naturalna . Cuda się zdarzają 💪 różne są historie i z różnych przypadków rodzą się dzieci 💪. Głowa do góry - jeszcze nic straconego ❤️. In vitro to naprawdę trudna , ciężka i bolesna droga - doskonale Cię rozumiem i podziwiam . Daj znać po wizycie 🙏🏻. Będę o Tobie myśleć ✊🏻✊🏻✊🏻❤️
Dziękuję😘na pewno napiszę. A tobie zyczę zebys czerpała radosc i szczescie z kazdego dnia ciążowego brzuszka😊
 
Tu piszą ze powinien miec miedzy 5 a 8 mm a moj ma 4,8 mm to nie jest jeszcze tak zle, moze nadgonic.., roznica kilku dni jest mozliwa...
Kochana … nie doszukuj się i nie czytaj wiecej bo bardzo się ranisz i niepotrzebnie zawracasz głowę . Jeśli lekarz daje nadzieje i kazał przyjść na kolejna wizytę to tego się trzymaj . Ja tez z tych realistek jestem dlatego napisałam co o tym myśle . Ale nie jestem ani lekarzem ani wróżbitą dlatego poczekaj w spokoju na wizytę i staraj się nie zadręczać wiecej 🙏🏻😍.
 
reklama
Do góry