reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niskie beta HCG, niski przyrost

reklama
Niestety wczoraj znow zrobilsm bete w innym labo i spada. Po dwich dniach od 497,5 jest 428 😢juz rozmawislsm z dr i jedzcze jutro zrobie bete. Jesli faktycznie idzie w dol to prawdopofobnie jeszcze w poniedzislek usg i od razu na zabieg😢tak mi strasznie przykro😢
Ehhh…. Tak bardzo mi przykro 🥺
Trzymaj się jakoś 🙏🏻😘
 
Ehhh…. Tak bardzo mi przykro 🥺
Trzymaj się jakoś 🙏🏻😘
Dzis znow zrobilam bete i jest 488. spadala i znow poszla troche do gory? Przeciez to niemozliwe. Nastaeilam sie dzis ze bedzie dalej spadac bo wstepnie mam usg w poniedzialek 21.06 i jesli ny sie potwierdzilo ze ciaza sie dalej nie rozwija to moglabym od razu pojsc na zabieg. A tu znow podwyzka bety, strasznie malo, ale do gory.
 
Dzis znow zrobilam bete i jest 488. spadala i znow poszla troche do gory? Przeciez to niemozliwe. Nastaeilam sie dzis ze bedzie dalej spadac bo wstepnie mam usg w poniedzialek 21.06 i jesli ny sie potwierdzilo ze ciaza sie dalej nie rozwija to moglabym od razu pojsc na zabieg. A tu znow podwyzka bety, strasznie malo, ale do gory.
Możliwe kochana możliwe ale to o niczym dobrym nie świadczy 🥺. Czesto takie małe przyrosty są np przy cp . Albo np jak jeden dzidziulek obumiera jeśli miałaś podane 2 - juz dobrze nie pamietam . Nawet jesli tak by było to Beta i tak jest baaaaardzo niska jak na 7 tydzień 😔. Wiem ze to okrutne … taka niepewność ale w takim wypadku pozostaje tylko czekać na poniedziałek i wizytę 😔
 
Możliwe kochana możliwe ale to o niczym dobrym nie świadczy 🥺. Czesto takie małe przyrosty są np przy cp . Albo np jak jeden dzidziulek obumiera jeśli miałaś podane 2 - juz dobrze nie pamietam . Nawet jesli tak by było to Beta i tak jest baaaaardzo niska jak na 7 tydzień 😔. Wiem ze to okrutne … taka niepewność ale w takim wypadku pozostaje tylko czekać na poniedziałek i wizytę 😔
Jesli dr widziala oecherzyk w macicy to chyba nie moze byc ciaza pozamaciczna?
 
Jesli dr widziala oecherzyk w macicy to chyba nie moze byc ciaza pozamaciczna?
Czasem tworzą się pdeudo pecherzyki .
Twoja Beta nie wróży nic dobrego niestety . W przeciągu 3 tygodni urosła tylko do 500 a powinna mieć wartości kilkadziesiąt tysięcy 🤷🏼‍♀️. Wiem ze to ciężko pojąć i przyjąć do wiadomości , chciałabym Ci napisac ze wszystko będzie dobrze , ze się uda itd . Wiem jak bardzo chcesz tego dziecka , wiem jak dużo przeszłaś…. Serce się kraja jak zycie jest niesprawiedliwe …
Jesteś już bardzo dużo dni po transferze…
tyle dziewczyn na kto po in vitro starało Ci sie przetłumaczyć ze BardO źle to wyglada … i nie wróży nic dobrego . Oby sie myliły… ale to byłby Cud .
 
Jesli dr widziala oecherzyk w macicy to chyba nie moze byc ciaza pozamaciczna?
Zreszta nie obraz się ale ta Twoja dr to tez jakaś nie bardzo ….
Tyle dni po transferze , Beta minimalnie wzrasta , widzi pęcherzyk przy becie 400 - gdzie jest to nierealne i ona każe Ci czekać kilka tygodni bez żadnej opieki , bez badań gdzie Beta Ci wzrosła tylko o 100 w ciągu 2 tygodni 🙈. Dlaczego nie chcesz skonsultować tego z kimś innym ???
 
Zreszta nie obraz się ale ta Twoja dr to tez jakaś nie bardzo ….
Tyle dni po transferze , Beta minimalnie wzrasta , widzi pęcherzyk przy becie 400 - gdzie jest to nierealne i ona każe Ci czekać kilka tygodni bez żadnej opieki , bez badań gdzie Beta Ci wzrosła tylko o 100 w ciągu 2 tygodni 🙈. Dlaczego nie chcesz skonsultować tego z kimś innym ???
Niestety, ale się zgodzę.

Ja bym się skonsultowała u jakiegoś dobrego specjalisty z super sprzętem.
 
Czasem tworzą się pdeudo pecherzyki .
Twoja Beta nie wróży nic dobrego niestety . W przeciągu 3 tygodni urosła tylko do 500 a powinna mieć wartości kilkadziesiąt tysięcy 🤷🏼‍♀️. Wiem ze to ciężko pojąć i przyjąć do wiadomości , chciałabym Ci napisac ze wszystko będzie dobrze , ze się uda itd . Wiem jak bardzo chcesz tego dziecka , wiem jak dużo przeszłaś…. Serce się kraja jak zycie jest niesprawiedliwe …
Jesteś już bardzo dużo dni po transferze…
tyle dziewczyn na kto po in vitro starało Ci sie przetłumaczyć ze BardO źle to wyglada … i nie wróży nic dobrego . Oby sie myliły… ale to byłby Cud .
Alez ja sama widze, ze nie jest dobrze i tez to caly czas pisze. Juz rozmawialam z dr o zabiegu, bo na samooczyszenie raczej sie nie zanosi, dokladnie tak jak rok temu. I wiem, ze czsem beta tealnia jak jeden tarodek obumiera jednak u mnie teraz to nie ta sytuacja. Dlatego dziwne dla mnie jest ze przy tak niskiej becie ona zaczela spadac a teraz ma wartosc wyzszą znowu.
 
reklama
Zreszta nie obraz się ale ta Twoja dr to tez jakaś nie bardzo ….
Tyle dni po transferze , Beta minimalnie wzrasta , widzi pęcherzyk przy becie 400 - gdzie jest to nierealne i ona każe Ci czekać kilka tygodni bez żadnej opieki , bez badań gdzie Beta Ci wzrosła tylko o 100 w ciągu 2 tygodni 🙈. Dlaczego nie chcesz skonsultować tego z kimś innym ???
A co to da? I tak nic nie mozna zrobic tylko albo powtorzyc usg albo pojsc na zabieg.
 
Do góry