reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg w 4 tygodniu

Justysia348

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
1 534
Witam! Mam problem otóż to ostatnia miesiączkę dostałam 5.06 a 19.06 miałam owulacje (mój cykl trwa 28 dni) testy ciążowe wychodziły bardzo słabe druga kreska była widoczna pod światło a po dłuższej chwili nachodziły na test brązowe „pajączki” i drugiej kreski już nie było. 4.07 zrobiłam badanie beta hcg i wyszło 13,70. Dzisiaj 6.07 miałam wizytę u ginekologa i Pani doktor powiedziała ze w mojej macicy nic nie widać i ze jest to ciąża biochemiczna i jeżeli beta będzie rosnąć to będziemy się martwić ciąża pozamaciczna a jeżeli stanie się jakiś cud ze jednak będzie to ciąża to dziecko nie będzie zdrowe. W poniedziałek mam powtórzyć badanie beta hcg i w środę. Czytałam na forach ze dziewczyny miały wynik po 14, 15 i urodziły zdrowe dzidziusie. Czy w moim przypadku jest jakiś cień szansy na normalna zdrowa ciąże czy jednak mam się pogodzić z myślą ze to jednak ciaza biochemiczna i czekać na miesiączkę?

Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Hej mam takie pytanie może tutaj ktoś mnie uspokoi ostatni okres miałam dość duży zaczął się 8.12.2020 a skończył się 11.12 od paru dni źle się czułam i chociaż wiem że to szybko zrobiłam wczoraj betę dzisiaj odebrałam wynik 5183 nie mam pojęcia jak to zinterpretować 😕😕😕😕😕
 
Hej mam takie pytanie może tutaj ktoś mnie uspokoi ostatni okres miałam dość duży zaczął się 8.12.2020 a skończył się 11.12 od paru dni źle się czułam i chociaż wiem że to szybko zrobiłam wczoraj betę dzisiaj odebrałam wynik 5183 nie mam pojęcia jak to zinterpretować 😕😕😕😕😕
Ciaza :) pojedynczy wynik mowi tylko to, zrób powtórkę po 48 h i zobacz czy jest dobry przyrost. Regularne masz cykle?
 
Powinnam dostać teraz 4 dni temu czyli 8,,, 5dni wcześniej zanim miałam dostać okres czyli 3 zrobiłam test domowy wyszedł dosyć wyraźny powtórzyłam jeszcze go parę razy za każdym razem już wychodziły wyraźne dwie krechy wujek gogle nastraszył mnie ze jeżeli jest tak wysoki poziom może to nie być normalna ciąża a pozamaciczna i inne równie niemiłe rzeczy umieram ze strachu
 

Załączniki

  • IMG_20210103_105551.jpg
    IMG_20210103_105551.jpg
    91,8 KB · Wyświetleń: 465
reklama

Podobne tematy

Do góry