reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta HCG?

reklama
U mnie beta z 1.08 na poziomie 39, dziś 13... załamka. Gin kazała czekać na krawawienie...któraś tak miała? Po jakim czasie można się spodziewać krwawienia?
Przykro mi... To chyba indywidualne sprawa. Ja zaczęłam rok temu w 7 t.c. , ale miałam mega wysoka betę na początek. Chyba trzeba czekać i się obserwować.
 
Na ten moment sama nie wiem. Biorę duphaston. Lekarz kazał pokazać się najwcześniej w 6 t. c. Strzelam, że 22 d.c. mogła być owu.
 
reklama
Czyli nie ma co się czarować, przy tak niskich wynikach to ruletka. Ja wnikliwie obserwuje cykle, mniej więcej wiem kiedy miałam owulację, więc nie pasowało mi to w żaden sposób, chociaż starałam się już kombinować i przeliczać te temperatury i dni inaczej 😶... Od początku coś mi nie grało, bo w poprzednich ciążach beta była w tym samym dniu cyklu (sprawdzałam kilkukrotnie te wyniki) o wiele wyższa. Zadzwoniłam do lekarza, bardzo mnie podniósł na duchu tzn. nie owijał w bawełne, ale powiedział, żeby absolutnie nie myśleć o tym w kategoriach ciąży, nie mówić samej do siebie "straciłam ciążę" lub "byłam w ciąży", mówić sobie, że to zawirowanie w cyklu i tyle. Czekać na kolejny cykl i starać się (albo i nie ;) ).

Chciałam jeszcze powiedzieć, że tule mocno wszystkie kobiety, które przeżyły, przeżywały to samo. Zwłaszcza te, które do tej pory nie mają dziecka. Jesteście mega silne ❤️
 
Do góry