Dziewczyny, może któraś miała podobną sytuację: beta 24.10 - 15,49, a 26.10 - 18,01. Mały przyrost. Ostatni okres 20 września. Myślicie, że coś z tego będzie?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Przykro mi. Na tę chwilę nie wygląda to obiecująco. Biologia to nie matematyka, ale przyrost jest niestety poniżej normy. Pozostaje tylko czekać i zrobić kolejną betę.Dziewczyny, może któraś miała podobną sytuację: beta 24.10 - 15,49, a 26.10 - 18,01. Mały przyrost. Ostatni okres 20 września. Myślicie, że coś z tego będzie?
Niestety z własnego doświadczenia wiem ze takie małe przyrosty nie zwiastują nic dobregoDziewczyny, może któraś miała podobną sytuację: beta 24.10 - 15,49, a 26.10 - 18,01. Mały przyrost. Ostatni okres 20 września. Myślicie, że coś z tego będzie?
DziękujęNiestety z własnego doświadczenia wiem ze takie małe przyrosty nie zwiastują nic dobregoale życzę Ci aby w twoim przypadku było inaczej
Jutro powtórzęPrzykro mi. Na tę chwilę nie wygląda to obiecująco. Biologia to nie matematyka, ale przyrost jest niestety poniżej normy. Pozostaje tylko czekać i zrobić kolejną betę.
Ja myślę, że tutaj trzeba się przygotować, że beta nie poszybuje już do góry.Dziewczyny, może któraś miała podobną sytuację: beta 24.10 - 15,49, a 26.10 - 18,01. Mały przyrost. Ostatni okres 20 września. Myślicie, że coś z tego będzie?
I jak?Jutro powtórzę
Wpisz w kalkulator betyHej dziewczyny mam taką sytuację:
2.11 beta 46,6
4.11 beta 107,6
6.11 beta 170,6
Czy to rokuje dobrze?
No Właśnie pokazuje 60% to chyba trochę mało jak na początekWpisz w kalkulator bety![]()