reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie betaHCG, małe przyrosty, 8tydz

Dołączył(a)
15 Październik 2017
Postów
6
Cześć dziewczyny,
A ja też z pytaniem o tą nieszczęsną bete. Szukam osoby, która miała podobne wyniki. Ciaza na usg rozwija sie idealnie - zarodek rosnie, termin z OM i USG identyczny, serce idealnie.
Ale wyniki bety tragedia. Lekarze patrzac na wyniki bety ciaze skreslili, a pozniej na USG zonk - dzieciaczek zyje i ma sie dobrze. Czy ktos sie spotkal z takim przypadkiem? O czym moze to swiadczyc?
OM 17.08
8tydz+3dni ciazy
Wyniki beta:
Pt. (06.10 - 7t+1) 5100 mlUI/ml
Pn. (09.10 - 7t+4) 6400
SR (11.10 - 7t+6) 6600
Pt (13.10 - 8t+1) 8900
 
reklama
Moze owulacja sie przesunela a na usg masz odpowiednie wymiary do tygodnia?
Jakie mialas cykle?
Ja przed ciąża miałam nieregualne i ciaza byla 2, tygodnia mlodsza
 
dokładnie… odbierając wyniki myślałam o najgorszym.A tu ku zaskoczeniu maluch ma dużą wole przetrwania… tylko co to oznacza? nikt nie potrafi mi powiedziec...
 
Przepisano mi leki na podtrzymanie. U trzech lekarzy bylam. Wszyscy zaskoczeni ta beta. Najpierw ogladaja wyniki - przygotowuja na najgorsze,a pozniej po usg otwieraja oczy… Czy beta moze swiadczyc o wadach rozwojowych zarodka? moze dlatego taka niska i przede wszytskim takie male przyrosty!! :/
 
Znam taki przypadek. Lekarze rozkładali ręce i mówili, że to się praktycznie nie zdarza. Dziś ten przypadek ma się dobrze i niebawem kończy 7 miesięcy. Wad żadnych nie stwierdzono. Bardzo fajny dzieciaczek.
 
reklama
Znam taki przypadek. Lekarze rozkładali ręce i mówili, że to się praktycznie nie zdarza. Dziś ten przypadek ma się dobrze i niebawem kończy 7 miesięcy. Wad żadnych nie stwierdzono. Bardzo fajny dzieciaczek.
Dziękuję Ci bardzo za tą odpowiedź. To jak miód na serce…
Tyle co ja się nastresowałam przez tą betę ostatnio, to szkoda opisywać.
Oczywiście liczę się z tym, że może być różnie, ale lekarze nie pomagają...
 
Do góry