reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niskie hcg

Ja sobie tak wkrecilam z ta beta do glowy,bo zawsze mialam taka niziutka wartosc a czytalam, ze dziewczyny od 500 startuja albo i wiecej.... i tak to sobie powiazalam, ze to zly znak, nie mam zadnych objajow ciazowych oprocz braku okresu, raz rano mialm mdlosci i tyle....
Moja pierwsza beta była 250 ,po 48 godz tylko 390 ,a dziś mam 39 tc ,i też nie miałam żadnych objawów ciąży ,oprócz braku @ ,głowa do góry
 
reklama
hej Dziewczyny bylam, narazie jest chyba ok, napisze Wam wiecej potem , bo zbieram sie teraz do diabetologa
;/
A tak sobie przypomniałam że problemy z cukrzycą i zaburzenia z homocysteina mogą być też powodem niepowodzen, także super że tak szybko będziesz pod opieką diabetologa i od razu będziesz działać w tym kierunku :) czekam na wiadomości ;)
 
hej Dziewczyny bylam, narazie jest chyba ok, napisze Wam wiecej potem , bo zbieram sie teraz do diabetologa
;/
gin cie wyslal do diabetologa? mialas odwyzszony cukier? ja w poprzedniej ciazy mialam 99 w 8 tyg i lekarz stwierdzil ze jest okej... niesety ciaza zakonczona niepowodzeniem:( teraz kolezanka miala 92 i odrazu diabetolog glukometr i dieta...
 
gin cie wyslal do diabetologa? mialas odwyzszony cukier? ja w poprzedniej ciazy mialam 99 w 8 tyg i lekarz stwierdzil ze jest okej... niesety ciaza zakonczona niepowodzeniem:( teraz kolezanka miala 92 i odrazu diabetolog glukometr i dieta...
ja mam cukrzyce stwierdzoną w 5tyg ciąży. Na czczo cukier dla kobiet w ciazy jest do 90, godzine po posilku 90-140
 
reklama
czyli moje 99 bylo juz wtedy za wysokie:( kurde, endokfynolog tez wtedy powiedziala ze okej! jestem taka zla.. :(
bo to jest dobry wynik ale nie dla kobiet w ciąży, to tak jak z tarczyca normalnie normy sa chyba do 4,40 ale dla kobiet w ciazy w 1 trymestrze jest do 2,35 :) tez mam tarczyce wiec sie tego wszystkiego uczyłam
 
Do góry