reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niskie hcg

tak tak wiem, ale jakos nie pomyslalam ze dla kobiet w ciazy glukoza moze miec inne widełki tymbardziej ze dwoch lekarzy widzialo wynik i powiedzialo ze jest okej. Tez sie zmagam z tarczyca, takze rozumiem o co biega. Zla jestem tylko, ze Ci lekarze to jakies konowaly... samemu trzeba pilnowac wszystkiego. Chyba zrobie sobie glukoze jak najwczesniej nawet jesli gin jeszcze nie zleci badan
 
reklama
tak tak wiem, ale jakos nie pomyslalam ze dla kobiet w ciazy glukoza moze miec inne widełki tymbardziej ze dwoch lekarzy widzialo wynik i powiedzialo ze jest okej. Tez sie zmagam z tarczyca, takze rozumiem o co biega. Zla jestem tylko, ze Ci lekarze to jakies konowaly... samemu trzeba pilnowac wszystkiego. Chyba zrobie sobie glukoze jak najwczesniej nawet jesli gin jeszcze nie zleci badan
ja robilam badania wszystkie przed pierwsza wizyta u ginekologa zeby mial caly obraz sytuacji.
 
tez wtedy mialam zrobione z wlasnej inicjatywy :) teraz mam cala liste zrobionych na jutrzejsza pierwsza wizyte ale o glukozie zapomnialam [emoji86][emoji85][emoji85][emoji86]
 
nikt mnie nie wyslal teraz na badania....sama zrobilam profilaktycznie porzed ta ciaza i wyszedl mi cukier podwyzszony na czczo a po glukozie strasznie mi spadl, mam teraz insuline na noc zeby zbic ponizej 90, w poprzedniej ciazy moja ginekolog jak juz wiedziala, ze idzie w zlym kierunku wyslala mnie na badanie, ale nie na krzywa i wyszedl w normie dla nieciezarnych.....
 
Po wizycie jestem ciut spokojniejsza, ale nadal bardzo sie boje, wedlug ostatniej miesiaczki wczoraj bylam w 5 tyg i 4 dniu, usg pokazywalo 5 tydzien i 1 jedzien... gin powiedzial, ze owu mogla sie przesunac....ale mysmy sie starali w okreslone dni ;) i troche sie martwie, jest pecherzyk w macicy.... tylko kurcze bylam w takich nerwach, ze nie pamietam cos bylo o o 2 mm tylko nie wiem czy ten poecherzyk ma 2 mm (to byloby strasznie malo) czy cialko ma 2 mm, albo w ogle zle zapamitelam te 2 mm i to nie bvyky 2 tylko cos innego ehhhh, no i mam zwiekszona dawke duphastonu
 
Dziewczyno, 3 dni rozbieżności to żadna rozbieżność!
A pamiętasz, że plemniki żyją w pochwie dłużej, niż 5 minut i mimo, że uprawiałaś seks we wtorek, to komórka mogła zostać zapłodniona w środę?
Naprawdę, przestań się nakręcać, bo szkodzisz dziecku!
 
prawdopodobnie moze tak byc 1 ciaze poronilam w 20 tygodniu, wiec jest prawdopodobne ze przez caly okres bede niespokojna
 
reklama
prawdopodobnie moze tak byc 1 ciaze poronilam w 20 tygodniu, wiec jest prawdopodobne ze przez caly okres bede niespokojna
Kasia, na prawdę 3 dni to żadna różnica i przy takich wielkościach to może być nawet błąd pomiaru czy lekkie przesunięcie owu ;) raptem miesiąc temu na podobnym etapie co Twój lekarka pomyliła się mojej szwagierce o 10 dni a 3 dni przy milimetrowych wartościach to nic takiego ;) odetchnij, zepnij tyłek i staraj się myśleć pozytywnie bo na razie możesz się tylko cieszyć ! :) I gratuluję :)
 
Do góry