reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Niskie opłaty za opiekę w nowym klubie malucha w Białymstoku.

Temat na forum 'Ogłoszenia- Białystok' rozpoczęty przez Soniusia, 10 Grudzień 2012.

 1. Soniusia

  Soniusia Czerwiec 2009

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wszystkich rodziców dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat, serdecznie zapraszamy do nowootwieranego klubu dziecięcego - Klubu Przyjaciół Reksia. Opieką możemy objąć do 20 dzieci. Dzięki dofinansowaniu ze środków EFS, opłata za pobyt dziecka w naszej placówce, to jedyne 230 zł miesięcznie. W tej kwocie zawarty jest pobyt dziecka w klubie, wyżywienie oraz szeroka gama zajęć dodatkowych. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17 grudnia 2012r. Aby poznać szczegóły przedsięwzięcia oraz warunki rekrutacji, prosimy o zapoznanie się z informacją zawartą poniżej oraz zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Klub Przyjaciół Reksia

  Jeśli nawet nie jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o rozpropagowanie informacji wśród znajomych. Być może komuś z Państwa bliskich te informacje okażą się pomocne.

  Z góry dziękuję za pomoc.

  Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju w partnerstwie z Fundacją Psi Uśmiech serdecznie zapraszają do udziału w Projekcie: "Klub Przyjaciół Reksia - ułatwienie rodzicom powrotu na rynek pracy.".

  Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet I Zatrudnienie i integracja Społeczna, Działanie 1.5 Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego.
  Projekt ma na celu ułatwić rodzicom powrót na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka poprzez stworzenie klubu malucha - Klubu Przyjaciół Reksia dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

  Okres realizacji projektu: 01.11.2012 r. - 31.10.2014 r.
  Klub malucha rozpocznie działalność 02.01.2013 r.

  Uczestnicy Projektu:
  - 20 rodziców/opiekunów prawnych, mieszkańców Białegostoku i okolic, powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka

  Zasady funkcjonowania klubu:
  - koszt pobytu dziecka (łącznie z zapewnieniem cateringu) w przeważającej większości pokryty będzie ze środków Unii Europejskiej
  - zapewniona zostanie bardzo bogata oferta edukacyjna:

  * zajęcia z języków obcych (język angielski, francuski, rosyjski)
  * zajęcia umuzykalniające z elementami muzykoterapii
  * zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
  * zajęcia logopedyczne

  CZĘŚĆ ZAJĘĆ BĘDZIE WSPOMAGANA METODĄ DOGOTERAPII

  Klub wyposażony i przystosowany zostanie zgodnie z Ustawą z dnia 04.02.2011 O Opiece nad dziećmi do lat 3 oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25.03.2011 w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych oraz zostanie wpisany do Rejestru klubów malucha w Urzędzie Miejskim w Białymstoku.

  Więcej informacji na stronie internetowej Projektu:
  Klub Przyjaciół Reksia
   
 2. reklama

Poleć forum