reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie tętno w 6 tygodniu ciąży

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2019
Postów
10
Cześć, potrzebuję waszej pomocy. Moze ktoś miał podobnie. :( 29.03.2019 bylam u ginekologa, stwierdził akche serca.. ale jest za wolna bo 80/ min. Na usg wyszło, że jest to 6 tydzien, a zarodek ma 3 mm, pecherzyk żółtkowy 3mm, pęcherzyk ciążowy 17mm. Według OM na dzien wizyty był to 7 tydzień i 2 dzień ciąży. Dodam jeszcze, że beta 27.03 wynosiła 10640. Czy jest szansa, że serduszko jeszcze przyspieszy? :( Teraz wizytę mam 5.04 i nie wiem czego się spodziewać.
 
reklama
Ja miałam podobnie, niestety w moim przypadku dobrze się to nie skończyło. Akcja była słaba, na następnym USG słaba i nierówna a na kolejnym już w szpitalu brak akcji. Trzymam kciuki żeby u ciebie było inaczej bo nadzieję trzeba mieć a dobrze wiem co czujesz...
 
Jeśli chodzi o betę to u mnie rosła prawidłowo, na pierwszym USG ciąża była młodsza o kilka dni, na kolejnym już o przeszło tydzień, zarodek rósł słabo a pęcherzyk podobno był książkowy.
 
Nie znam. Sie na tym ale teraz wyczytalam na mamie ginekolog ze tetno rosnie stopniowo od 80/90uderzen do 175 i to z tyhodnia na tydzień takze nie zalamuj się bo stres nic nie pomoze
 
Cześć, potrzebuję waszej pomocy. Moze ktoś miał podobnie. :( 29.03.2019 bylam u ginekologa, stwierdził akche serca.. ale jest za wolna bo 80/ min. Na usg wyszło, że jest to 6 tydzien, a zarodek ma 3 mm, pecherzyk żółtkowy 3mm, pęcherzyk ciążowy 17mm. Według OM na dzien wizyty był to 7 tydzień i 2 dzień ciąży. Dodam jeszcze, że beta 27.03 wynosiła 10640. Czy jest szansa, że serduszko jeszcze przyspieszy? :( Teraz wizytę mam 5.04 i nie wiem czego się spodziewać.
Jasne, że jest ogromna szansa, że przyspieszy. U mnie było 97 w 6+1 przy zarodku 4.5mm a dzisiaj w 9+1 już normalnie 174. Wówczas serduszko dopiero się pojawiło i dopiero się rozkręcało, bo 4 dni wcześniej, przy 3mm w ogóle inny lekarz nie uwiodocznił akcji serca. U Ciebie pewnie jest podobnie, więc możesz być dobrej myśli [emoji4]
 
U mnie niestety była akcja serca 110, kolejnego dnia już 80 i dwa dni później serduszko przestało bić. Byłam w 11 TC, wymiary dziecka wskazywały na 7 TC. Beta coś ponad 30 000, rosła,ale wolno. Zawsze miałam nieregularne cykle więc nie byłam do końca pewna daty zapłodnienia.
 
Jedynie pozostaje mieć nadzieję i zaczekać do wizyty. Tam sie wszystko wyjaśni. Dziękuję za wsparcie i mam nadzieję że jednak bedzie dobrze.
 
reklama
Do góry