reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie tętno w 6 tygodniu ciąży

reklama
Akemi, ja też miałam taką sytuację, z tym, że tydzień ciąży był dalszy, zarodek był mniejszy niż na odpowiedni tydzień, serduszko biło wolno i lekarz od razu powiedział, że rokowania są złe. Niestety miał rację, po kilku dniach na wizycie kontrolnej już nie biło.
Trzymam kciuki, napisz jutro co i jak.
 
Cześć, potrzebuję waszej pomocy. Moze ktoś miał podobnie. :( 29.03.2019 bylam u ginekologa, stwierdził akche serca.. ale jest za wolna bo 80/ min. Na usg wyszło, że jest to 6 tydzien, a zarodek ma 3 mm, pecherzyk żółtkowy 3mm, pęcherzyk ciążowy 17mm. Według OM na dzien wizyty był to 7 tydzień i 2 dzień ciąży. Dodam jeszcze, że beta 27.03 wynosiła 10640. Czy jest szansa, że serduszko jeszcze przyspieszy? :( Teraz wizytę mam 5.04 i nie wiem czego się spodziewać.
Miałam podobnie, w 6 tc lekarz powiedział, że serduszko bije, nie za szybko jeszcze, ale bije (na szczęście nie podał mi dokładnych danych, bo pewnie też odchodziłabym od zmysłów, już samo stwierdzenie, że serce nie bije za szybko wzbudziło mój niepokój, na co lekarz odpowiedział, że na początku to normalne). Tydzień później byłam na wizycie kontrolnej i serduszko już biło prawidłowo :) Tego też Tobie życzę!
 
Miałam podobnie, w 6 tc lekarz powiedział, że serduszko bije, nie za szybko jeszcze, ale bije (na szczęście nie podał mi dokładnych danych, bo pewnie też odchodziłabym od zmysłów, już samo stwierdzenie, że serce nie bije za szybko wzbudziło mój niepokój, na co lekarz odpowiedział, że na początku to normalne). Tydzień później byłam na wizycie kontrolnej i serduszko już biło prawidłowo :) Tego też Tobie życzę!
Ja niestety uslyszalam pierwsze słowa od mojego gina :"nie jest dobrze" a potem że za wolno i że może byc to spowodowane wadami rozwojowymi i żeby sie na nic nie nastawiać bo za tydzień może już wcale nie bić. Dlatego tak denerwuje się dzisiejszą wizytą.
 
Ja niestety uslyszalam pierwsze słowa od mojego gina :"nie jest dobrze" a potem że za wolno i że może byc to spowodowane wadami rozwojowymi i żeby sie na nic nie nastawiać bo za tydzień może już wcale nie bić. Dlatego tak denerwuje się dzisiejszą wizytą.
Usłyszałam to samo a jak zapytałam czy jest szansa że się to rozkręci to powiedział że serce może bić wolniej na początku ale nie powinno tak wolno i żeby się przygotować na najgorsze. Tym bardziej że ciąża wychodziła na młodsza z USG niż z om. Ale powiedział mi też że są przypadki gdzie wszystko dochodzi do normy więc zawsze trzeba wierzyć. Ja się cieszę że powiedział mi to szczerze i że byłam przygotowana na tą najgorsza wiadomość.
 
reklama
Do góry