reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

No spa forte

Kiniut

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2017
Postów
79
Drogie,
Czy mogę brać No spe forte w ciąży? Niby mi przepisał lekarz ale internista a wizyta trwała 5 min wiec wole sie upewnić :) mam wirusa żołądka stad ten lek. Do tego Smecta ale na razie staram sie obejść bez tego drugiego.
Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W przypadku nospa forte to ponoć 3 tabletki na dzień, dlatego lepiej wziąć nospe normalna 40mg. I mniejsze dawki częściej przyjmować. Dzienna dawka to ponoć 240mg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy mogę więcej niż 3? Trzy nie wystarczają jednak a to No spa forte:( przeokrutnie boli mnie żołądek, u lekarza byłam. To nie ciążowe kwestie a jakiś wirus. Gorączki już nie mam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry