reklama

No to napijmy sie tej kawki - Kontynuacja Twoja - Ciaza!!!!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez AlEkSaNdRa_M, 13 Grudzień 2010.

1. AlEkSaNdRa_M

AlEkSaNdRa_M Zaciekawiona BB

Dziewczyny zalozylam dla nas nowy watek tu na baby book.....
    przez nk i facebook postaram sie kazdej dac znac i czekam!:-)

2. alimama08

alimama08 Zaciekawiona BB

JESTEM:-) to ja Iwona:-) nowe forum nowy nick:-) dziwnie tu, moze sie przyzwyczaje, czekamy na reszte. To juz nie ma szans zeby nasze stare forum dzialalo:crazy:

3. reklama
  4. AlEkSaNdRa_M

Kurcze Iwona mi tez totalnie dziwnie.........ale lepsze to niz nic........poczekajmy.....ja wchodze co chwilke aby sprawdzic czy ktos napisal.......jak masz mozliwosc to powtorz wiadomosci do dziewczyn na nk.....ja juz zrobilam ale moze kogos przeoczylam.....a im wiecej i czesciej tym lepiej!!!!!!!!!!

5. MagdaSkw

MagdaSkw Początkująca w BB

Witam dziewczyny :) dzięki Olu za info o nowy forum:)
    Tam nie udzielałam się na tym wątku a tu zacznę :)

6. alimama08

alimama08 Zaciekawiona BB

Komu moglam dalam znac mam nadzieje ze jakos sie tu wszystkie stykniemy. tylko mnie martwi ze nie mam kontaktu do anulki, nigdy nie podawala nk.
    Czy ktos jakos dal jej juz znac??
    Czekamy :*:tak:

7. Zeynab

Zeynab Początkująca w BB

Bedzie dzialac, cierpliwosci :tak:

8. AlEkSaNdRa_M

Ivona to TY???????????????!!!!!!!!!!!!!! ;-) SUPER>....
    Ja szczerze mam nadzieje, ze TC wroci a jak na razie to musimy tu siedziec. Do anulki ja tez nie mam namiarow, ale jeszcze spokojnie przejrze znajomych...
    MAGDA super, ze zaczniesz z nami pisac na kawce......bo nie tylko pieluchami czlowiek zycje....trzeba czasami ponarzekac na meza/chlopaka hahahah

9. MagdaSkw

MagdaSkw Początkująca w BB

Olu dokładnie trza trochę ponarzekać :tak: ja jeszcze nawet pieluchami nie żyję i straciłam dziś nadzieję,żeby w najbliższym czasie tym żyć.

10. reklama
  11. Kasia36

Kasia36 Początkująca w BB

Jestem i ja :-) faktycznie trochę tu dziwnie, ale mam nadzieję, że będziemy mogły wrócić na stare forum.U Nas stara bida, zima mnie dobija, bo co trochę mnie zasypuje i nie mogę się wydostać do ludzi.:wściekła /y:

12. dorotka27

dorotka27 Początkująca w BB

Hej,hej dziewczyny!:-) Jestem i ja! Ale czekam cierpliwie na NASZE forum :tak: Iwonka dzieki za wiadomosc:-)! Mam nadzieje ze reszta dziewczyn tez do nas tutaj poki co dołączy!:tak: buziaki

Poleć forum