• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

No zrobiłam makijaż permanentny nie wiedząc że jestem w ciąży…

Cześć, zrobiłam makijaż permanentny nie wiedząc że jestem w ciąży.. makijaż w profesjonalnym zakładzie, zrobiłam go 4 dni po owulacji, ładnie się zagoiło ale obawiam się czy barwniki i znieczulenie (w żelu) nie wpłynie negatywnie na dziecko.. była któraś z was w podobnej sytuacji?
 
reklama
Cześć, zrobiłam makijaż permanentny nie wiedząc że jestem w ciąży.. makijaż w profesjonalnym zakładzie, zrobiłam go 4 dni po owulacji, ładnie się zagoiło ale obawiam się czy barwniki i znieczulenie (w żelu) nie wpłynie negatywnie na dziecko.. była któraś z was w podobnej sytuacji?
Negatywnie raczej nie jedynie przez hormony może Ci pigmentu nie złapać.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry