reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noce afery i bardzo wczesne pobudki

Mój też by mógł tyle spać 😅 jakiś miesiąc po narodzinach młodszej siostry postanowiliśmy go budzić, bo ona ładnie spała, a on zasypiał koło 23, a wstawał mniej więcej o 6. Zero czasu dla siebie. Czasami bardzo trudno go dobudzić po godzinie, to wtedy dostaje jeszcze 15-30 minut. A później się zastanawiamy, co zrobić, żeby go zmęczyć.
Na całe szczęście zaraz wiosna, to sami się zmęczą na placu zabaw :D
 
reklama
Tak na pocieszenie może 😅Mam dwóch synów, starszy mając trzy miesiące zaczął przesypiac noce. Spał od 19,budzil się przed 6 ale nie przeszkadzały mi te pobudki bo szybko zasypiał wieczorem i w dzień 2-3h drzemki było do niemal czwartych urodziny. Młodszy od początku dawał czadu, usypianie godzinę na rękach, 15 minut spania i tak non stop, w nocy pobudki co max 1.5h i tak mniej więcej do roku a pobudka o 5albo i wcześniej. Mając półtora roku coś mu się tak porobiło, że budził się w nocy i 2-3h balety. Dramat. Dodam że starszy już spał a on do 23 tańcował ale teraz obaj śpią do 9w weekend bo w tygodniu to wiadomo trzeba wcześnie wstać. W nocy nie ma żadnych atrakcji. W końcu odsypiam te wszystkie lata 😄także spokojnie nic nie trwa wiecznie, będzie lepiej 😄
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobranoc ❤️
 

Załączniki

  • IMG_5933.jpg
    IMG_5933.jpg
    122 KB · Wyświetleń: 89
Może taki typ dziecka ? Moja pierwsza córka tak miała .. ładowała się jak dron dosłownie … a druga znowu chodzi spać o 19:30-20 oczywiście o północy przerwa na mleko i o 4 również .. i spi do 7 jak na razie oczywiście . Starsza od początku miała problem ze snem totalny .. nie szło niczym jej ustalić pory dnia i nocy …i dosłownie nic nie działało … druga na załączonym zdjęciu jest totalnie przeciwna
 
Tak na pocieszenie może 😅Mam dwóch synów, starszy mając trzy miesiące zaczął przesypiac noce. Spał od 19,budzil się przed 6 ale nie przeszkadzały mi te pobudki bo szybko zasypiał wieczorem i w dzień 2-3h drzemki było do niemal czwartych urodziny. Młodszy od początku dawał czadu, usypianie godzinę na rękach, 15 minut spania i tak non stop, w nocy pobudki co max 1.5h i tak mniej więcej do roku a pobudka o 5albo i wcześniej. Mając półtora roku coś mu się tak porobiło, że budził się w nocy i 2-3h balety. Dramat. Dodam że starszy już spał a on do 23 tańcował ale teraz obaj śpią do 9w weekend bo w tygodniu to wiadomo trzeba wcześnie wstać. W nocy nie ma żadnych atrakcji. W końcu odsypiam te wszystkie lata 😄także spokojnie nic nie trwa wiecznie, będzie lepiej 😄
Jezu, dziękuję za pocieszenie bo przechodzę przez to samo 💕💕
 
Moja ma 17 msc i od jakiegoś dłuższego czasu są dni , ze sie budzi 3-4 nad ranem i tak siedzimy do godziny 5tej. Przyzwyczaiłam sie. Jak idzie spać po 21 to pobudka o 3-4. Jak o 23 to spi do 8. Oczywiście ja razem z nią idę spać.Nie pytajcie kiedy ostatnio oglądnęłam film lub spałam z mężem . Wieczorów zero chociaż wczoraj zdążyłam włosy ufarbować , ale o 3ciej już wstawałam 😜
 
reklama
Moja córka w wieku 2 lat w ogóle nie miała już drzemek w dzień, bo inaczej by wcale nie spała w nocy. Kładliśmy ją o 22, wstawała około 6-7 rano.
 
Do góry