reklama

Nocleg w Poznaniu

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez grusia55, 26 Styczeń 2012.

1. grusia55

grusia55 Początkująca w BB

Drogie Mamy !
    Wybieram się na targi branżowe po raz pierwszy do Poznania i nie mam pojęcia gdzie najlepiej się zatrzymać. Czy znacie jakiś niedrogi hotelik, motel gdzie jest parking i nie jest to na końcu miasta?
    Targi te będą od 27.02-29.02 2012.
    dziękuję z góry za pomoc
    Jola

2. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Spróbuj tutaj

HOTEL QUAY

3. reklama
  4. lubiczanka

lubiczanka Fanka BB :)

Witaj
    Ja Ci doradzę motel,który jest mega przyjazny dla Gości,z parkingiem,ze śniadaniem wliczonym w koszt pokoju(kontynentalne-jesz do syta co chcesz i jest spory wybór).Co prawda jest on oddalony od Poznania,ale z doświadczenia wiem,że mniej czasu poświęcasz na dojazd niż w samym Poznaniu-zwłaszcza w okresie targów(a i w zwykły dzień Poznań lubi być miastem zakorkowanym)...dojazd z motelu do samych targów to nie więcej niż 20minut(i paliwa mniej spalisz,bo większa część trasy jest stara a2ką,więc taka przyjemna dwupasmówka,a nie stojąc na światłach:)
    Motel-Restauracja "ONYKS" Tarnowo Podgórne, Motel-Restauracja "ONYKS" w Tarnowie Podgórnym

5. grusia55

grusia55 Początkująca w BB

Witam!
    Bardzo dziękuję za pomoc, zamówiłam już noclegi w hotelu i teraz przygotowuję się do wyjazdu:)
    Mam nadzieję że znajdę tam rzeczy które mnie interesują.

Poleć forum