reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocne jedzenie oraz oddychanie

paulina2400

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2015
Postów
39
Dziewczyny podpowiedzcie.... Synus 14miesiecy, na noc dostaje ok300ml grysiku, gestego z butli, wybudza sie ok 4tej na butle. Ale to chyba juz jest za duzy na takie jedzenie? Byl czas ze budzil sie 5-6 ale po chorobie mu sie przestawilo. Chyba musze gon "przestawic" zgadzacie sie ze mna?!?!?

Druga sprawa nie podoba mi sie jak oddycha tzn rano jak wstanie slychac, ze ma sucho w nosku, na noc zawsze psikam mu do noska i oczyszczam go, w sypialni mamy lrzykrecone karolyfery. Synek ma stwierdzona alergie na mleko krowie i jak to wyszlo to mial tez wlasnie takie furczenie na nosku, dostawal fenistil. Teraz nie ma takiego furczenia, ale widac tzn slychac, ze cos jest nie tak. Alergolog przepisal mu deslodyna , ale nie widze jakies poprawy. Lepiej mu sie spi np na naszej poduszce, jak ma wyzej, juz mu pod lozeczko od str glowki podlozylismy ksiazki. Nie przesypia calej nocy, czesto sie wybudza, wierci. Wydaje mi sie ze to ma zwiazek z tym oddychanie/ Fizjoterapeutka powiedziala mi tez , ze synek ma waska przegrode nosowa, moze to przez to? Mial ktos moze podobna sytuacje?
 
reklama
O grysiku się nie wypowiem, ale o nosku trochę napiszę. Pytanie, czy twój synek miał sprawdzane migdałki, czy nie są powiększone? Druga sprawa, jeśli co noc mu psikasz coś do noska - to pytanie co to jest. Zbytnia ingerencja w śluzówkę może spowodować jej obrzmienie. Takie objawy może również dawać alergia. Jeżeli preparat przepisany przez lekarza nie daje pozytywnych efektów warto poprosić o inny, np: mój syn, jak był mały biegał po zyrtecu, jak nakręcony i to był właściwie jedyny efekt;)
 
Do góry