reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne karmienie butelką

Didid

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Grudzień 2021
Postów
32
Hej,

Mam pytanie czy któraś z Was również "praktykuje" nocne karmienie butelką w łóżeczku oczywiście bez budzenia niemowlaka (3m.)?

Mam wyrzuty sumienia bo odstawiłam od piersi po około 2 miesiącach a mój Dzidziuś jest strasznie czujny/ wrażliwy i aby go nie rozbudzać karmię go nie wyjmując z łóżeczka. Oczywiście podkładam wyżej podusię itp. ale nie ma tej bliskości..
 
reklama
Moje 3m dziecko śpi od godziny 21 do 5 rano. Nie dokarmiam dziecka podczas snu tylko i wyłącznie wtedy jak się obudzi. Nie rozumiem w jakim celu to robisz?
Jeśli maluch dobrze przybiera na wadze nie widzę potrzeby wciskać mu butelki na śpiocha do buzi.
 
Po porodzie w szpitalu kazali wybudzac co 3 h jeśli mały sam by nie budził się na mleko. Po miesiącu przeszłam na mm ,wtedy przestał się budzić co 3 h i wybudzalam go na karmienie bo po prostu nie wiedziałam co powinnam zrobić więc po paru dniach takiego wybudzania poradzilam się swojej położnej która powiedziała żeby malucha nie wybudzac bo on gdyby potrzebował to sam by się budził na mleko i cieszyć się że nocki mamy przespane, co innego jeśli miałby problemy z wagą. A co do samego pytania to zawsze brałam dziecko do karmienia nie usnelam póki mały nie odbił po jedzeniu ale to raczej każdy robi tak jak woli :)
 
Do góry