reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Nocne karmienie w łóżeczku czy na rękach

Hej,

Mam pytanie czy któraś z Was również "praktykuje" nocne karmienie butelką w łóżeczku oczywiście bez budzenia niemowlaka?

Mam wyrzuty sumienia bo odstawiłam od piersi po około 2 miesiącach a mój Dzidziuś jest strasznie czujny/ wrażliwy i aby go nie rozbudzać karmię go nie wyjmując z łóżeczka. Oczywiście podkładam wyżej podusię itp. ale nie ma tej bliskości..

reklama

DropKick

Fanka BB :)
Spokojnie, ja nigdy nie bralam synka w nocy przy karmieniu butelką. Tak samo jak Twoje dziecko jest wrażliwy i zaraz by się obudzil. A akurat nocnych pobudek mamy az nad to

ZielonaMamma

Jak to? To tylko mój niemowlak je w nocy? Synek od urodzenia co 1,5 godz jadl w nocy piers bo był glodny i sie jej domagał a po przejściu na modyfikowane co 2 godz
Domaga się jedzenia przez sen? Moja jak jest głodna to się budzi. Sama jej nie podstawiam cycka czy butelki, jak się nie obudzi.

Eveline.eve

Zaangażowana w BB
Od poczatku karmiłam mm. Ja głupia się nasluchalam że dziecko to powinno co 2 godziny jeść. A że jeszcze wczesniaka miałam to głupia budziłam ją na jedzenie i się dziwiłam czemu tak ulewa. Dałam sobie i jej spokój, jak była głodna to się budziła czyli czasem co 4 czasem co 3 godziny. Rekord 13godzin snu w 4 miesiacu. Nigdy nie karmiłam w łóżeczku przes sen. Przez 3 miesiące na rękach, jak miała silniejsze plecy to już na poduszce

reklama

ZielonaMamma

Od poczatku karmiłam mm. Ja głupia się nasluchalam że dziecko to powinno co 2 godziny jeść. A że jeszcze wczesniaka miałam to głupia budziłam ją na jedzenie i się dziwiłam czemu tak ulewa. Dałam sobie i jej spokój, jak była głodna to się budziła czyli czasem co 4 czasem co 3 godziny. Rekord 13godzin snu w 4 miesiacu. Nigdy nie karmiłam w łóżeczku przes sen. Przez 3 miesiące na rękach, jak miała silniejsze plecy to już na poduszce
Moja ma teraz niecałe 4 miesiące i śpi od 19-20 do 6-7. Karmię piersią, nie budzę. Ale w dzień co 1,5-2 godziny musi zjeść.

Do góry