reklama

Nocne marki ;)

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Iwonka25, 24 Styczeń 2010.

1. Iwonka25

Iwonka25 Gość

Pomyślałam, że taki wątek się przyda:tak: W szczególności dla osób, które (tak jak ja :-)) mają ochotkę porozmawiać mimo późnej pory. Także kobitki łączmy się i rozmawiajmy - każdy temat dozwolony :-)

2. kocurek3

kocurek3 Zaciekawiona BB

To może reaktywujemy wątek? Jestem nocnym markiem i właściwie jest to jedyna pora kiedy mogę swobodnie i bez żadnych ograniczeń korzystać z internetu:) Swoją drogą wieczorem jestem bardziej skłonna do refleksji:)

3. reklama
  4. Crazy Girl

Crazy Girl Fanka BB :)

O ja też nocny marek jestem... Zawsze siedzę dłuuugo a potem rano żałuję bo dziecko mnie budzi :)

5. Iwonka25

Iwonka25 Gość

To w takim razie musimy się kobitki zgrać :tak: Ja bardzo chętnie spędzę czas w miłym towarzystwie:-)

6. Fitt

Fitt Zaciekawiona BB

a ja wam zazdroszczę, bo ja po całym dniu jestem tak padnięta, że o 22 już leżę w łóżku i najczęściej śpię ;) przez to nie ma mowy, żebym obejrzała jakiś film w tv czy poczytała dłużej książkę...

7. Crazy Girl

A ja siedziałam wczoraj długo ale z mężem i nie chciałam mu przykrości robic włączając (wedłu niego) znowu komputer :-D A potem dziecię w nocy dało mi popalić ale pomyślałam sobie ze w nocy (prawie nad ranem) to nikogo nie będzie..;-) Miłego dnia

8. alis838

alis838 Fanka BB :)

Iwonka25 uważam to za bardzo dobry pomysł bardzo chętnie się przyłącze.Noc to jedyny czas który mam dla siebie bo w dzień moje gwiazdy dają troszkę popalić.
    POZDRAWIAM

9. Crazy Girl

No to jest już nas tu trochę :) Może się przedstawimy po troszku:-)
    Mam 22 lata. Mieszkam z 19 miesieczna córcią i mężem od 3 lat w Irlandii. Nie pracuję.. Jestem housewife:-D:-D

10. reklama
  11. alis838

alis838 Fanka BB :)

Witam.
    Ja mam dwie córeczki a latek sobie liczę 27.
    POZDRAWIAM GORĄCO

12. Iwonka25

Iwonka25 Gość

O jak miło :-)

Ja mam na imię Iwonka:-) mam 26 lat, obecnie mieszkam w Warszawie gdzie pracuję. Mężatką jeszcze nie jestem:sorry2: Jestem z moim mężczyzną od 3 lat, mieszkamy razem...Myślę, że na początek to tyle...:-)

Poleć forum