reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocne pobudki

Ja mam od 2 tygodni problem z moją córką. Wcześniej spala ładnie w swoim łóżeczku, sama w nim zasypia. Czasem budziła się raz żeby się napić, ale nie zawsze. Nigdy jej tego nie broniłam, bo w ciągu dnia też bardzo dużo pije. Myślałam, że ma taką potrzebę. Teraz co noc śpi bardzo niespokojnie, często bardzo wierci się w łóżeczku, płacze przez sen i nawet budzi się z krzykiem( to najrzadziej). Nie wiem czym to jest spowodowane. Teraz ma 2 latka i 3 miesiące. Czy to charakterystyczne dla dwulatka?
 
reklama
Witam,
Musze przyznac, ze ten problem dotyczy wielu z nas, bo niestety dziecko to nie budzik, ktory po nastawieniu dzwoni, ja mam tez ten problem, o ile mozna nazwac to problemem. Moja corcia skonczyla 22 miesiace i prawie kazdej nocy budzi sie raz do karmienia z butelki, sama juz nie wiem czy to jakis jej rytual, przyzwyczajenie...ale wiem ze to minie i nie trzeba panikowac, dzieci sa rozne wiec pozostaje nam tylko czekac, az naucza sie przesypiac cale noce, najwazniejsze jednak jest to, ze dzieciaczki nasze sa zdrowe i tylko to liczy sie, wiec glowa do gory, pozdrawiam.
 
Zgadzam się, że najważniejsze, żeby dzieciaczki były zdrowe ale chodziło mi o to, że my już mieliśmy spokój z pobudkami. Nasza córcia nauczyła się sama zasypiać i nie wstawała w nocy,więc dlaczego znowu to robi? Wiem, że umie przespać całą noc a jednak ostatnio znów się budzi. Kiedyś budziła się, żeby się napić a teraz często płacze przez sen albo budzi się z płaczem. Nie chodzi więc o picie. Choć ostatnio znowu zaczyna spać spokojniej. Jeszcze nie tak jak kiedyś, ale jest poprawa. Nie wiem z czego to wynika. Zawsze źle znosiła ząbkowanie, może wychodzą jakieś ząbki gdzieś tam z tyłu?
 
Do góry