reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne pocenie u 6-latka

Dobrze że wszystko w porządku u dzieci chorujących na białaczkę często objaw jest taki że nogi bolą lekarze w takich sytuacjach pierwsze co to wysyłaja na badania krwi więc sie dziwie ze lekarza trzeba bylo namawiac .
 
reklama
Udało,zrobićsię nam badania,a więc witamina D wyszło poziom niewystarczający i za wysoki poziom tarczycy,według wyników min to 0,64 max 6,27,a nam wyszło 6,285,jutro do lekarza i bedziemy wiedziec co dalej.
 
Bóle nóg poczytałam i jutro idę, małym na badania na chorego nie wygląda ale jeden dzień chodził na pięcie bo noga boli od spodu. W czoraj pod kolanem mówił ze boli wieczorem i to tak nagle może skurcz w ciągu dnia nieraz jak poskacze to mówi nogi bolą to ok ale skąd te nagłe bóle nie wiem zrobię badania bo inaczej zwaruje
 
ania1807 możesz napisać co powiedział lekarz na takie wyniki? Moi chłopcy też się pocą (mają 7 i 3,5 roku), nie byłam z tym u lekarza ani nie robiłam jeszcze badań. Zastanawiam się, czy coś zadziałać czy nie...
 
Lekarz powiedział ze ta tarczyca u Syna nie jest jakas tam wysoka i kazał tylko jesc rybe morska dwa razy w tyg,ale troche to dziwne bo jakby mial miec tarczyce to czy ryba cos zmieni?za tydzien robie powtórke z TSH i pójde do innego lekarza
 
reklama
a nam się wreszcie , po ciągłym chorowaniu synka , udało zrobic badanie , oczywiście musiałam sobie zapłacic no ale cóz zdrowie smyków najważniejsze
morfologia ok , tarczyca też , ale poziom wit D wynik 33 przy normie 30-100,
jak dla mnie na mój chłopski rozum troszkę za mało bo przecież przy samej dolnej granicy :-(poszłam do pediatry z wynikami i usłyszałam , że : przeciez mieści się w normie podawac 500 jednostek do końca kwietnia i koniec

poczytałam jak wygląda niedobór tej witaminy u dzieci i mi się wszystko poukładało i rozwiązało , oto nasze objawy pokrywające sie z tymi opisanymi przy niedoborze : bóle wzrostowe ,częste infekcje , słabe ząbki tj prawie wszystkie po leczeniu , potliwośc większa niż u rówieśników przy podobnej aktywności , drażliwośc , problemy z koncentracją ,

dlaczego nasza Pani dr. tego nie poukładała w całośc ??? wiedziała o wszystkich tych problemach .. troszkę się zawiodłam :-(

podaję multi sanostol 10 ml. dwa razy dziennie oprócz tego co drugi dzień omega 3-6-9 z wit.d , za kilka tygodni kolejne badanie wit D może tym razem uda mi się wyprosic skierowanie ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry