reklama

Nocne rozmowy

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez mrowka, 10 Grudzień 2005.

1. mrowka

mrowka Fanka BB :)

Moja kochna Karolinka od pewnego czasu tzn. 2 tyg nie sypia w nocy i dzis zobaczyłam efekt, górna dwójki + trójki ( a jedynek nie ma ??? dolne ma oczywiscie ;D) - wiec idac za tym , czy tylko ja mam nocne dyżury bo ja nie to chętnie sobie z kimś pobiadole ::)

2. minozka

minozka Fanka BB :)

ja czasem tez mam nocne dużury, ale nie mam szans na dostanie się do kompa, bo mąż go okupuje :(

3. reklama
  4. Kamilka_21

Kamilka_21 Fanka BB :)

ja również mam nocne dyżury przed kompem ale tylko czasami mamy już 8 ząbków i co jakiś czas wychodza kolejne- dzis akurat jest Święty spokój 8)

5. mrowka

Taaaaaaaaaaaaaaaa ale sobie pośpie :mad:

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja też mam często nocne dyżury, niestety nie mam wtedy możliwości siedzieć przy kompie. Właściwie moje nocne markowanie ciągnie się już drugi rok, bo najpierw wstawałam w nocy na cyca, potem bo zęby wychodziły, a teraz... nie wiem, dlaczego. Poprostu są noce, kiedy Fili budzi się co dwie godziny, albo wstaje co pięć minut i trzeba go potrzymać na rękach... (może to jednak zęby, czekamy jeszcze na te ostatnie - piąteczki). A bywa ostatnio i tak, że młody wstaje w łóżeczku o trzeciej nad ranem i oświadcza, że idzie się bawić. Jest tak rozbudzony, że nie ma siły, żeby go uśpić. Nie pozostaje nic innego, jak tylko ubrać go i siedzieć z nim na podłodze. On się bawi, a ja próbuję nie zasnąć... Jak długo jeszcze... nie wiem, mam nadzieję, że się szybko ożeni i pójdzie na swoje ;D ;D ;D
    pozdrawiam
    nikita

7. Agnexx

Agnexx Gość

... jak nastąpi ten moment, to będziesz z łezką w oku wspominała nocne przesiadywanie z synem... ;D jak każda z nas... ;)

8. mrowka

znowu dyżur, a dzis moje dziecko o malo co by mnie dozawału nie doprowadziło, zaczęła w trakcie snu strasznie dziwnie oddychac jak by sie dusila, potem sie obudziła z krzykiem i nie przechodziło, a jak sie w pelni dobudziła to .... przestało ( ja w tym czasie miałam już prawie zawal ) i nie wiem co jej bylo czy to po prostu przez sen, czy cos jej bylo ???

9. minozka

minozka Fanka BB :)

jesssuuuu.... chyba bym oszalała z niepokoju...

10. reklama
  11. tuśka21

tuśka21 Fanka BB :)

mrowka ja patrze ze u Ciebei w zyciu starsznie duzo sie dzieje - jak nie z Toab ato cos z Karolinka ... mam nadzieje ze jest wsyztsko juz ok ???

pozdrowionka :*

12. mrowka

Z mała ok - cholera czy ja limitu nieszczęść nie wyczerpalam na ten rok :mad: Czekam na 1 styczeń ;D

Poleć forum