reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnik - przyjaciel czy wróg?

Mija, to bylo do twojego poprzedniego watku ;-) ni i chyba tylko cierpliwosc nas uratuje ;-) bic niewolno, tak jak pisze Margolis, bo wogole sie im odechce siadac! widocznie jescze dla nich nienadszedl TEN czas! ;-)
 
reklama
A moja Ola załapała o co chodziu z siusianiem i woła siku ale chce robić tylko na sedesik i to "SIAMA" :-) na dworku też chce sama ale na stojący :sorry2:. Czasami jeszcze uda jej się zamoczyć spodenki ale nie od razu Rzym zbudowano prawda:confused:
 
Wojtuś czasem zrobi siusiu do nocniczka a czasem w majtusie.Problemy z kupą coraz większe.Nigdy na nocnik a jak zrobi w pieluchę to nie pozwala jej ściągnąć:-( dopiero jak zasłoni oczy to mogę to zrobić. Nie wiem skąd takie zachowanie...
 
Mam sukces! Natasza się nauczyła i siku i kupa na nocnik! Mam nadzieję, że to już na stałe. Udło się dopiero jak poszłam "na całość" i przez cały dzień nie nosiła pampersa - nawet na spacer - zresztą spodobało jej się siusianie na trawkę.
Igor zaś nic sobie nie robi z mokrych majtek więc trochę mu odpuściłam ale jak Natasza dalej tak ładnie będzie wołała to wezmę się za chłopaka;-)
 
Gratulacje dla Nataszki.
Igorku weź przykład z siostrzyczki.

Margolis u mnie jak Krzyś idzie siku to Ola biegnie za nim i też zaraz siada na sedesik i sika, więc może Igorek zapatrzy się na siostrzyczkę.
Mieliśmy trochę jednak problem z Olą, bo ona na trawce chciała sikać na stojący tak jak Krzyś :laugh2:
 
Zastanawiam się nad spaniem Patrycji bez pieluszki w nocy.Boje sie troszke bo pielucha rano jest zasikana.Wiec w nocy sika i niewoła.Wogóle jest małą "cwaniarą".Jak jest bez pieluchy woła,tz.siada na nocnik jak się jej chce.Jak ma pieluche już nie woła tylko robi w nią.:baffled::-D
 
reklama
...Wogóle jest małą "cwaniarą".Jak jest bez pieluchy woła,tz.siada na nocnik jak się jej chce.Jak ma pieluche już nie woła tylko robi w nią.:baffled::-D
Mija, Filip robi dokładnie tak samo.
Wcześniej tzn. jak było ciepło po domu biegał w samych majtkach i wtedy wołał albo sam siadał na nocnik, ale jak tylko ma spodnie to nie woła, zawoła dopiero jak popuści i ma mokro.
 
Do góry