reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnik

No cóż my rok walczyliśmy z waleniem w majtki :baffled: siusiu pięknie na nocnik, a reszta w majtki (nie zakładaliśmy pieluchy), no ale od dwóch miesięcy problem z głowy :-)
Nawet nocnik odstawiłam i Maks korzysta tylko z podkładki :tak:
 
reklama
Gratki dla Madzi i Maksia:tak::tak::tak:
Wiecie laski ja sie czesto budze w nocy na picie.Wiec przy nocnym odpieluchowaniu na poczatku wysadzalam Amelke na spiocha kolo 3-4 i ladnie robila siusiu do nocnika.Potem kilka razy sama w nocy zawolala,a potem zaczela wytrzymywac do rana.Nie wiem czy to dobra metoda ale w naszym przypadku bardzo szybka i skuteczna;-)
 
Siusikowych dziwadeł Maksa ciąg dalszy. Dziś zaliczył sikanie do spychacza i tu, uwaga, uwaga, mam progres zsikał się na trawę. Tylko, że przełożył interes przez sztachetki w płocie i się zsikał sąsiadom do ogródka :rofl2:
Co do nocnego treningu, to mam mocne postanowienie na czerwiec. Zobaczymy jak się uda.
 
Ostatnia edycja:
Blanes no to sasiadom pewnie dobrze warzywka wzejda :-D
i nie czekaj bo po co ? dawaj od razu...im szybciej tym lepiej :) powodzenia kochana :)
Ps.ciagle mamTwoje ocze przed oczami :) masz taki inne :):):):):)
 
reklama
gratulacje :) i nie zrazaj sie jak bedzie wpadka... najwazniejsze to nie dawac juz przed snem picia...no lyka czy dwa to okay...ale zeby dziecko nie opijalo sie...
 
Do góry