reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowanie

Moniu gratulacje Witusiowi i proponuję pójść o krok dalej - odstawić pampki zupełnie :tak::tak::tak:
nie zważając na pierwsze wpadki
 
reklama
Brawa dla Witka i Nadii :tak:.

Nikodem za to ostatnio prawie każda noc zalana :wściekła/y:, a chodzimy z nim w ciągu nocy 2 razy, nie wiem czemu :confused:, może się podziębił ?, ale za bardzo nie miał gdzie :no:.
 
jesli chodzi o nocniczkowanie to unas już jest połowa:tak:najgorsze pewnie przed nami, bo na spacerek i na noc zakładam Oliczkowi jesczcze pampersa;-)ale myślę że i to przejdziemy, w ciągu dnia siusiu i kupka idzie do kibelka:-D:-D:-p:tak:z czego bardzooo się cieszymy:tak:;-)

GRATULUJE TYM DZIECIACZKOM KTÓRE JUZ CAŁKOWICIE POZBYŁY SIĘ PAMPERSIORA:tak:
 
Gratulacje dla Nadii i Oliwiera :-D:-D:-D Jeszcze trochę i nasze maluchy będą całkiem odpieluchowane.

Lorien, zdarzało się na samym początku, że Emi posiusiała się w nocy? Nie wiem jak dalej działać z młodym. Może spróbuję wychodzić na spacerki bez pieluchy, a dopiero na samym końcu odstawić przy pójściu spać? Co ty na to?
 
Moniu to już twoja indywidualna sprawa, jak się czujesz na siłach.
U nas było dość dużo nocnych wpadek na początku, a teraz to już nie pamiętam kiedy ostatni raz się posikała. Oj daaaawno.
Był moment że miałam dość i chwilę zwątpienia, ale nie dałam za wygraną. Kup sobie ceratkę albo najlepiej ze dwie i włóż pod prześcieradło.

No i gratuluję postępów wszystkim styczniakom.
 
reklama
Do góry