reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowanie

reklama
czy wasze dzieci tez tak mają ze jak zrobią kupę na nocnik, to zanim pozwolą ja wylać do wc, muszą ja z bliska obejrzeć i dopiero stwierdzić "fuj, śmierdzi"???
U nas kupa nie ląduje w nocniku tylko w pampku:wściekła/y:.
Moze własnie cos podpowiecie jak mam przekonac Julke do robienia kupska do nocnika lub kibelka. Mam wrazenie ze sie boi, ale nie wiem dlaczego, nigdy nic takiego sie nie zdazylo co by ja mogło przestraszyc:confused:.
 
Antosiowa ... no pięknie widzę, że jesteś zdeterminowana w działaniu :-D:-D i wyłamałaś się z grona tych, czekających z odpieluchowywaniem na wiosnę :dry:;-) ... ale gratuluję dużych postępów Antkowi :tak:

No i gratki dla wszystkich odpieluchowanych :-p:tak::-), Mati kupy nie dotyka mówi, że jest "fuj" i ma przy tym minę pełną obrzydzenia :rofl2: ... to wszystko co mam do napisania narazie ;-), pewnie będę miała więcej do powiedzenia na tym wątku dopiero ... za kilka miesięcy :sorry2::-D:rofl2:

 
Tika, no w końcu wiosna za pasem:-D, trzeba sie przygotowac;-)

Zaskoczona jestem, że Antek tak szybko zajarzył, więc nie mogę tego zaprzepaścić:-)
 
Boszzz .... faktycznie, wiosna za pasem :szok::szok::szok: ... to ja chyba jednak czekam na lato :-D:-D:rofl2:

Ale naprawdę suuuper, że Antoś tak szybko załapał o co biega z tym nocnikiem :tak:.
 
Hej dziewczyny.
Wpadłam na chwilkę by się przywitać.
Jestem mamą styczniową z 2007 roku i tak sobie poczytałam o poczynaniach nocnikowych Waszych pociech.
Mój maluch od ubiegłego lata korzysta z nocniczka,skutecznie zresztą ale do tej pory nocne pieluchy są tak przepełnione,że aż boje się pomyśleć co będzie jak te pieluchy nocne będę chciała zlikwidować.
 
reklama
Atram u Nas to samo, ale się tym nie przejmuję, w nocy mogą dziecis ikać chyba do 3 lat :nerd:.
 
Do góry