reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowanie

reklama
Czesc dziewczyny to znowu ja :)
Miłosza oduczyłam od pampersów:D
od jakis dwoch tygodni sika na nocnik
zalozyłam majtki i powiedzialam ze od dzisiaj siusiasz na nocnik. nie obyło bez sikania w majtki a nwet kupy:szok:
mialam czasami dosc ale wytrwalosc sie oplacila. molody szybko zalapal.. i niezdarza sie mu na nawet popuszczanie..
co najlepsze niechce pampersa do spania...
w dzien sie wybudza bo chce psi :-D
 
brawo!!!!!!!!!! :tak::tak::tak:
u nas w dzien od juz dosyc dawna Jas sygnalizuje, ale podczas spania wciaz pielucha... ciekawe jak dlugo jeszcze...:eek:
 
Super Domańska, to za jakiś czas, żeby nie wyjść z wprawy, będziesz oduczać Wojtusia :-)
U nas na noc pampers dalej jest, a spania w dzień już od dawna nie ma, ale mój śpioszek wstaje o 9:30.
 
Miłoszowi jeynie zakladam pampersa na noc bo owszem zdarza sie ze bedzie sucha noc to jednak jak sie zleje.. to cale lozko mokre... musze sie zaopatryc w jakąs cerate czy cus...
a z WOjtkiem no to bedzie ciezko... bo maly niema zamiaru wziasc przykladu z brata... i nawet niechce sprobowac usiasc... tylko dla niego nocnik sluzy jako kapelusz:-D
 
u nas wciąż w nocy się zdarza, Piotruś budzi się często z suchą pieluchą, ale jak jej nie ma to zawsze się zdarzy, już brakuje mi pomysłów jak go nauczyć w nocy wołać, w dzień już od dawna bieda sam do toalety.
 
Do góry