reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowanie

A my się zawzieliśmy i Miśka w dzień chodzi w majteczkach, nawet na drzemkę w dzien nie zakładam jej juz pieluszki, jak się budzi to idzie robić siku. Na nocnik nie chce się załatwiać, ale lubi na kibelek z nakładką.
Z tym że wszystko zależy od humorku małego szczoszka. Wczoraj miała zmieniane majteczki 3 razy, a dzisiaj 7:szok:. Rano obudziła się, zrobiła siusiu na kibelek, później w majtki, później siusiu i kupkę na kibelek, a resztę dnia wszystko w majty, po wcześniejszym wysadzaniu na kibelek:baffled:
 
reklama
Zuza nie chce wolac. Ale zauwazylem ze jak jej kuzynka byla u nas i wolala siku to i tej sie zachcialo i o dziwo zrobila na kibielek (z nakladka) Kupke w sumie zawolala 2-3 razy i nic :( Czasem jak sie uwezmie to nawet jak widzimy ze chce to ona mowi ze nie i koniec :(

Chyba bedziemy musieli tez zastosowac patent z majtkami zamiast pieluch ale martwie sie ze wszystko bedzie obsikane w tym moja nowa kanapa :(
 
Majteczki to dobry patent. U nas Miśka przez ok. tydzien nie kontrolowała siku, kupkę załapała po dwóch dniach, że jak zrobi w majtki to jest źle.

I dobre wieści, od przeszło dwóch tygodni w dzien nie ma pieluszek, tylko na wyjścia, ale wtedy jest oburzenie, że trzeba robić w pieluchę:laugh2:. Jak będzie ciepło, to na działce będzie też w majteczkach.
 
Ja dziś podjęłam próbę majtek - Iga od rana chodzi w majtkach i już zsikała 2 pary. Mam nadzieję, że chociaż kupę zawoła. Pewnie skończymy nasz eksperyment, jak zlejemy wszystkie 7 par majtek :p
 
migotka:-D:-D:-D my mamy juz 11 par majtek i wszystkie codziennie zasikane i do tego przynajmniej 4 pary spodenek jak brakuje nam majtek:sorry2::sorry2: ale dzisiaj przed wyjsciem na basen chodzil w spodenkach i o dziwo zrobil siku do nocnika sam tyle ze bez zdjecia spodenek i tak wszystko bylo mokre:-D ale pochwala byla ze sam siadl na nocnik i ogromny caluss:tak::tak::tak:
 
Kamilka :-D
Ja kupiłam 7 par, ale muszę drugie tyle, bo dopiero 13.30, a my szóste majtki mamy :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Kamilka :-D
Ja kupiłam 7 par, ale muszę drugie tyle, bo dopiero 13.30, a my mamy szóste majtki mamy :sorry2:
Migotka
trzymaj się i czasem nie poddawaj. Ja się cieszyłam że od lutego pieluszki mamy z głowy, ale potem znowu nadszedł czas sikania w spodnie. Już mijał miesiąc, a mąż mówi no załóż jej tą pieluchę, zwłaszcza że ciągle padało, nic nie schło, a mi brakowało ubrań. Teraz już od miesiąca znowu woła mama sisi i nawet ściąga sama spodnie i siądzie sama na nocnik. Już nie pamiętam kiedy zlała się w majteczki.:-)
 
Dziewczyny nie poddawajcie się:tak:. My też od lutego, po tym jak Hannah napisała zrobiliśmy próby i po jakiś dwóch tyg. wołała już ładnie siku, a wcześniej zakumała z kupą. Tylko że Miśka nie przepada za nocnikiem i tylko na działce go toleruje. A wszędzie gdzie bywa są zakupione nakładki na kibelek (dwie sama wybierała:tak:)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie.

Nie wiem, czy to tylko przypadek, ale dzisiaj nie zmoczyła ani jednych majtek i ani jednej pieluchy. Jedyne co, to nie woła, tylko trzeba ją co jakiś czas posadzić, a wtedy robi siku od razu.
 
reklama
A i jeszcze jedno. Miśka miała dwa 7 paki majtek + pare zestawów majtki i koszulka + pojedyńcze majtki, ale dokupiłam jeszcze jeden 7 pak, bo nie schło mi wszystko w takim tempie jak było moczone;-):tak:
 
Do góry