reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowanie

agapaszko22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2008
Postów
43
Tak sobie pomyslalam ze warto by bylo zalozyc taki temat.
Jak jest u Was z tym nocnikowaniem?Moj maly czasem zawola kupe i wczoraj nawet zawolal siku.
 
reklama
Skoro jest to niech zostanie, chyba żeby podłączyć pod wątek pieluchowy czyli zrobić pieluchy i nocnikowanie .

Miku woła siiii ale nie nie umie wstrzymywać.
 
u mnie Adas byl sadzany w domu i bylo ok nawet robil... a jak zostala z nim tesciowa to sie cofnal bo ona wogole go nie sadzala a teraz jak poszedl do zlobka to zauwazylam ze sam siada na nocnik i robi siku i ee tylko nie powie jeszcze ze chce...ostantnio wszedl do domu a ja poszlam do kuchni a on do lazienki i siadl ubrany na nocniku stekal stekal i zrobil kupe.:szok::szok::szok:

wiec napewno cos dobrego z tego zlobka:-):-):-)
 
Chcialam przypomniec watek

Jak wasze dzieciaczki czy ktores robia juz na nocni czy czekacie tak jak ja na wiosne i lato:tak::tak::tak:
 
Zuza jak chce kupe to najpierw bąka puści bo nie mówi jeszcze:no: Z sikaniem jest tak samo. Teraz ostro bierzemy się za nocnikowanie bo musimy zrobić do końca marca dobowa zbiórke moczu więc i w nocy będę musiała ja wysadzać:sorry:
 
U nas kupa jest zawsze wołana chyba ze jest zamieszanie i popusci ale to nie do konca ostatnio w urzedzie chcial... zrobil troche ale w domu szybko na nocnik i dopiero do konca :sorry: z sikaniem za to roznie czasami wola za pozno czasami my nie nadarzamy leciec. W domu chodzi w majtkach i rajstopkach posika piore, zakladam czyste czasami sie sporo udaje wytrzymac :tak: w biedronce ostatnio mu kupilam majteczki nie cale chyba 7zl /5szt :-p
 
kurcze wiki chyba tak zrobie z tymi rajtuzkami bo mam sporo i na grzejniki i mozna suszyc a moze bedzie wolal w koncu ale zaczne od poniedzalku bo teraz taki nijaki jest i nie chce go przeewietrzyc;-);-) a majteczki tez mam i leza:confused2::confused2::confused2:
 
reklama
kamilka pewnie ... u nas mieszkanie cieple nie ma znaczenia lato zima tyle ze latem na dwor w torbe dwie pary spodenek i bez problemu przebiore na dworzu jak cos. Narazie cwiczymy w domu i sa postepy bo jak grubsza sprawa to drze sie " Pi Pi Pi" tak jest na nocnik ze chce
 
Do góry