reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowe akrobacje

reklama
Czyli jeszcze kilka nocy z praniem poscieli, zamowilam wczoraj majtki treningowe, bo do tej pory nie mialam i zapodam mu zamiast zwyklych, tylko ciekawe kiedy przyjda, poczta polska.... przynajmniej bede miala mniej roboty i prania ;-)
 
Ale mi się wydaje że też przez nie się przelewa, siuśki chyba się tam nie zatrzymają?
pisalo w opisie ze dziecko czuje mokre ale na zewnatrz nie wyleci. on tez tak ma, ze jak sie zsika to od razu czuje i leci do mnie, wiec moze sie uda ocalic posciel ;-) przetestuje to sie okaze co i jak ;-)
 
lotka nie chcę Cię martwić ale te majtki treningowe co miała martynka to przelatywały na zewnątrz, choć też pisało, że tylko czuć mokro a nic nie wylatuje :wściekła/y:
 
reklama
Ja też miałam treningowe, ale nie wiem czy zużyte, czy tak miały działaś przesiąkało total. Gdzieś widziałam majtki przyszłości, gdzie jest jakiś czujnik , wystarczy kropelka by uruchamiała się maszyneria wyjąca... jak znajdę na necie to Wam wrzucę:-D:-D
Moje odpukać na razie ok, Gośka się zastanawia kiedy pozbędzie się nocnej pieluchy, ja jeszcze do tego nie dorosłam ;-)

Edit. Coś w tym stylu http://www.uclin.pl/rodger.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry