reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe sprawy

Ostatnio byla u nas znajoma z coreczka i to ona mi powiedziala, ze sa rozne nocniki:confused:
Te dla chlopcow sa niby wyzsze z przodu, zeby siusiak nie wypadal:confused:
Szczerze mowiac - nawet nie wiedzialam o tym, dlatego napisalam z pytaniem do was, czy cos o tym wiecie.
Musze sie przejsc do jakiegos sklepu i zapytac, jakby to byla prawda no to kupie Kubie meski nocnik:-):-):-)
 
reklama
Mamokubusia, z ciekawości poszukałam na necie i ponoć dla chłopców dobre są takie nocniczki :
CHICCO Nocnik wysoki różowy lub biały NOWY (545246024) - Aukcje internetowe Allegro

545247640

nie jest może specjalnie zaznaczone, że to dla chłopca, ale faktycznie mają wysoki przód :tak:
 
Faktycznie, wyższy niż ten, który mamy w domu:tak:
A ja mialam przejsc sie do sklepu i sprawdzic i w koncu nie po drodze mi bylo:zawstydzona/y:
W kazdym badz razie, dostalam maila od znajonej z Irlandii, ktora uczy wlasnie korzystac z nocnika swojego 3,5letniego (!!!) syna i rzeczywiscie kupila jakis tam super wybajerzony nocnik, wysoki - dla chlopca.
Jakos sobie nie wyobrazam jak prawie - 4-latek ma sie zalatwic na nocniku, na ktorym sadza sie kilkumiesieczne niemowlaki:confused::confused::confused:
Ale to tylko taka dygresja:-p
 
i u mnie w tych sprawach nareszcie jakis postęp. jak założę lili zwykłe gatki to potrafi zawołać siusiu i pupa /tak na kupę:-D/ z czego jestem mega dumna. raz zdarzyła jej się wpadka i mialam zasiusiane całe łoże:(....muszę co prawda przypominać i namawiać ale lepiej nam to wychodzi. gorzej jak gdzieś wychodzimy i zakładamy pieluchomajty, mało wtedy mówi aczkolwiek wysadzam ją raz na jakiś czas. ciekawe tylko jak jutro pojdę do pracy to pewnie wszystko pójdzie na marne:confused:
 
JUPI!!!Lila wreszcie woła na nocnik!!!od soboty już wołała ale jeszcze w pampie chodzila, a dziś cały czas w gatkch...tylko na mieście byla w pampie podobno...no i na noc jej zakładamy. ale bardzo się cieszę bo juz dawno nam się nie zdarzyla wpadka:)
 
WITAM! Zakupilam "meski nocnik", wyzszy niz ten poprzedni, bez bajerow. Kuba jest zachwycony, od razu wyprobowal... i super, nic sie nie wylalo! Jak sikal na tamten stary to musilam go pilnowac a teraz:happy:. Super.
Zaczynam sie zastanawiac kiedy sprobowac wyjsc na dwor z Kuba bez pieluchy? Ktos ma juz take doswiadczenia? Myle, ze jak sie troche ociepli (a juz dzis jest swietna pogoda) to sprobuje wyjsc na pol godzinki, sprawdze czy bedzie wolal i czy wytrzyma do powrotu;-)
 
A u nas wreszcie zaświeciło słońce w tej sprawie :rofl2: Wczoraj wróciłyśmy z podwórka, a pielucha sucha. To ja Martynę na nocnik, aona siedzi i nic i w pewnym momencie taką zdziwioną minę zrobiła :sorry:. Ja jej pyam czy siusiu leci, a ona zajrzała do nocnika taka zaskoczona. Potem uroczyste wylanie, buziaki i gratulacje. A dziś rano zdjęłam pieluchę po nocy i przed spacerem mówię żeby siadła na nocnik. Chwilę posiedziła i zeszła. Za jakieś pięć minut patrzy na mnie "idzie" zdjęła rajstopy i ślicznie zrobiła do nocniczka :rofl2::rofl2::rofl2: Tak myślałam, że jak choć raz uda jej się takie normalne siusiu zrobić to będzie łatwiej i chyba zakumała. Daj Boże!!!
 
reklama
Do góry