reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe sprawy

reklama
U nas pielucha w dzień tez juz poszła w odstawke całkiem.Tylko nocki jeszcze zapieluchowane.
 
Sebuś już kilka razy spał w dzień bez pampersa i obyło się bez przygód jednak na noc jeszcze ściągamy zasikanego więc muszę jeszcze poczekać ale dzień bez pampersa:tak:
 
U nas całe nocki suche i to nawet bez wysadzania w nocy:-D:-DI odstawienie pamka w nocy poszło bezbolesnie. Jeszcze ani razu, tfu, tfu, nie było wpadki.
 
Martyna zaczyna siębuntować jak jej zakładam pieluchę na noc, ale tłumaczę jej,że jak będzie sucha rano przez kilka dni, to nie będziemy ubierać i rano jest mokra :sorry: Dziś w nocy to się nawet przesikała, bo wieczorem nie chciała się wysikać i w nocy M ją przebierał.
Ja to mam taki kłopot, że ona w przedszkolu nie robi siku, bo jakoś nie pasują jej toalety. W domu mimo, że ma nakładkę też woli do nocnika.
 
Kasiu no to lipa...u nas w przedszkolu jest na sali awaryjny nocnik, więc może warto podsunąć taki pomysł pani. wiem że to niehigieniczne ale z tego co wiem, to dzieciaki bardzo chętnie chodzą to kibelków nawet jak im się nie chce a nocnik w kąciku sali to tylko gracik ale Martyna mogłaby skorzystac. z drugiej strony może jednak warto ją przyzwyczajać, w końcu może się przełamie...
 
Kasia u nas skończyły sie pieluchy i przestałam zakładac, mimo,że Lolo budził się z pieluszka ciężka i mokra.Bałam się starsznie,ze nie wytrzyma a on wytrzymuje całą noc.
 
zdolniachy:-)
moj sebollo w dociu w dzien pieknie sie zalatwia(w domku) na noc jeszcze pampers no i niestety na spacer tez pamper ostatnio chcialam sprobowac na spacerek bez ale skonczylo sie na kupie w majtkach:wściekła/y:jednak tak latwo sie nie poddam...
 
reklama
U nas też pileucha na noc jeszcze, ale ostatnio znowu częściej sucha. Tylko nie wiem, czy teraz jest sens bez pieluchy ją kłaść, bo chyba zmarznie jak się obsika. Ja to już cała głupia jestem :eek:
 
Do góry