reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe sprawy

czesc,ja gabi posadziłam jak miała 7 miesiecy i ku mojemu zdziwieniu jej sie to spodobało,owszem nosi pampersa bo siuiu to jeszce robi,ale jak chce kupke to poprostu krzyczy,rano jak wstaje to tez ja sadzam i zrobi siusiu,to zalezy od dziecka,nie powiem ze jest zle bo jest duzo wygodniej,odkad zaczełam ja sadzac na nocniczek mam o niebo lzej
 
reklama
No i zaczęło się. Dzisiaj jak Majka zobaczyła, że idę do toalety, to krzyknęła "kupa" i dawaj siadać na nocnik. Kupa była kilka minut wcześniej, już wszystko sprzątnięte, ale cieszę się, że skojarzyła i po raz pierwszy sama z przyjemnością (widziałam na jej twarzy) usiadła na nocniku. Może już niedługo??
 
Ja chciałąm dziś zakpić nocnik i oswajać Łobuza z nim i co???Mąż pojechał pomagać rodzicom, powiedział,że zadzwoni i sie umówimy w realu ale dziś rano już stwierdził,że może jutro bo mu się nie będzie chciało.Wiedziałam, że tak będzie.
Majka brawo:-):-)
 
Zakupiliśmy nocniczek i na razie oswajamy.Nie spodziewam się wielkich sukcesów na razie:-):-)
 
Majka dzisiaj usiadła z gołą pupą na nocniku i mówi "sisisi" , to ja czekam cierpliwie, a ona wstała i tam, gdzie powinno być "sisi" nie było nic, za to wylądował tam jej ulubiony wieloryb:-)
 
Hej! Moj Kuba ma juz 14 miesiecy,nocnik kupiony ale kompletnie nie wie do czego sluzy, postuka w niego zabawka, obejrzy go i biegnie dalej. Jak mam mu wytlumaczyc ze tu ma siusiac i to drugie skoro on jeszcze w ogole nie mowi nic procz "mama" i "tata", na wszystko wola "yyyyy" :-)
 
Bachu nie przejmuj się.Lolo ma prawie 15 miesięcy i nocnik jest dla niego świetnym nakryciem na głowe:rofl2::rofl2:Czekam cierpliwie jak się zrobi cieplej i zabieram się ostro za nauke i zdjęcie pampka:happy:
 
reklama
U nas podobnie. Siadanie na nocnik odbywa się podstępem przed przebraniem po pobudkach. Martyna jeśli już usiądzie to siedzi trzy sekundy i ucieka. Myślę. że rzeczywiście, jak pisze Bodzinka będzie cieplej to wtedy będzie dobry czas na naukę. Jak mają coś załapać o co chodzi w nocniku jak z pamporem żadnego dyskomfortu nie ma :dry:. Cierpliwości!
 
Do góry