reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe sprawy

My też czekamy aż się zrobi cieplej.Oliwka robi kupkę o różnych porach, czasem rano, czasem wieczorem, a ja nigdy nie umiem zatrybić tego momentu i orientuję się dopiero wtedy jak woń roznosi się po całym mieszkaniu ;-).A z sikaniem to w ogóle nie wiadomo, bo czasem po nocy pampek waży 10 kg, a czasem jest prawie suchy...:baffled:
 
reklama
A u nas cosik nocnikowo drgnęło. Narazie Magda biega z nocnikiem w ręku ale chyba zakumała po co on jest. Przynosi mi nocnik i mówi sisisi wtedy wiem że mała ma w pieluszce... kupkę:rofl2: Z siadaniem to jeszcze nie, ale troszkę poczekamy i nauczymy :-p
 
a my nawet nie posiadamy nocnika. chyba nie widzę sensu skoro Lilka nie chodzi i mało się umie porozumiewać. tzn. ja ją rozumiem o co jej chodzi ale nikt inny...
 
Moj Kuba tez jeszcze nie chodzi ani nie mowi wiec w sumie nie wiem na co licze, to ze stoi nocnik w pokoju nic mu nie mowi, trzeba poczekac:tak:
 
Pochwale sie troche;-) Od jakiegos czasu Kondzio jak zrobi kupsko to zaraz sie rozbiera i sciaga pampersa, raz byla wpadka bo ja bylam czyms zajeta ola biegala po pokoju i nagle wpadla w pampka z niespodzianka i nogi sobie opaćkała. jak doszlo do niej co to jest to wpadla w straszna histerie:szok: no ale nie o tym mialam pisac:-D od paru dni maly sciaga pampka zaraz po lub przed siusianiem jak jest przed siusianiem to staje kolo nocnika i leje szczesliwy obok:dry: no juz mnie to z leksza zaczyna wkurzac, wiec jak wczoraj rano sciagnol pampersiaka i zaczol lac znow kolo nocnika no to krzyknelam oburzona "Konrad" i podnioslam sie z łózka ( bo jeszcze sobie lezalam:-p) a on natychmiast przestal sikac, stanoł okrakiem nad nocnikiem i dokonczył sikanie juz do nocniczka:tak: no to odrazu zwołałam tatusia, tesciowa i były wielkie gratulacje , Konrad pęczniał z dumy a potem wpadł w histerie jak wylalismy siuśki. ryczał przez 15 minut:sorry2: i chyba go to zniechecilo do sciagania pampersa i sikania bo od tamtego momentu przestal sie rozbierac:tak:a ja mam nadzieje ze teraz juz pojdzie z gorki z nocniczkiem:sorry2:
 
Gratulacje dla Konradka:tak:
A my tez jeszcze nie kupilismy nocnika.Tez czekam na cieplejsze dzionki. Mam nadzieje ze wtedy jakos ta nauka nam pojdzie z gorki:-p
 
reklama
Patija musiało to super wyglądać.....pewnie cała rodzinka była dumna że hoho...gratulasy...
 
Do góry