reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe sprawy:))

ale zdolne te Wasze szkraby!
Mój caly czas mówi nocnikowi nie a ja nie mam czasu,żeby porządnie się zając odpieluchowaniem ;-) czekam na lato, będzie latał w samych majtach!
 
reklama
No to u nas po dwóch dniach chodzenia w majtusiach ,Oskarkowi chyba zaczyna przeszkadzać już pampers i wstając rano zrzuca go i woła si na nocnik.Jak na razie fajnie ,ale czuje że to nie potrwa długo:-D
 
U mnie z nocnikiem wielka klapa:baffled:
Witek jak jeszcze Toska nie bylo na swiecie a ja latalam za nim z wilkim brzuchem wymyslil sobie sikanie i robienie kupki na nocnik.Mowie wam nalatalam sie jak durna bo wolal prawie co 10 minut i czesto cos tam mu sie udawalo zrobic.Cieszylam sie, ze bedzie jednych pieluch mniej ale po jakis 2 tygodniach calkiem mu przeszlo:no::-:)sorry2:
Teraz to wrecz upiera sie zeby na nocnik nie siadac.Nie lubi tez jak mu sie myje zadek po kupie ale na nic sie zdaja tlumaczenia ,ze jak zrobi kupke do nocnika to nie bedzie mycia pupy.No i tak jak czesc z was zaczynam walke z pieluchami jak sie w koncu cieplo zrobi;-)
 
Hej dziewczyny.U nas jest fobia nocnikowa.Lata w majtkach i nie przeszkadza jej ze są mokre , kupa też jej nie przeszkadza :szok: normalnie wychowuje niechluja:no: małego.I to dziewczynka:szok: na nocnik nie siądzie za chiny:-(
 
Zuzka od 3 dni lata bez pieluchy i leje w gatki gdzie popadnie:-(. ostatnio słyszę nagle od zuzki radosne 'jeeest' - patrzę a to kupa na podłodze...:wściekła/y: wypadła jej z nogawki... po prostu podoba jej sie sikanie w spodnie bo fajna kałuża na podłodze...:-( woła bo woła, ale po fakcie. dobrze że cieplo to ciuchy schną szybko. nie wiem czy jej ściągac od razu mokre gatki czy dać biegać w mokrych? jak myślicie?
 
a u nas zależy jaki dzień-jednego dnia Wiktorka leje w majty gdzie popadnie (powie dopiero jak zrobi i ma mokro), a wczoraj np było super, bo robiła ładnie do nocnika, wieczorem też zawołała że chce na nocnik bo zrobi kupę no i faktycznie zrobiła:-):-):-)
dziewczyny ja juz pisałam na innym wątku ale tu powtórzę-mojej córci też nie przeszkadza że ma mokro w majtkach, może godzinami biegać i prędzej mi to zacznie przeszkadzać niż jej:baffled: wiec to chyba norma:-D a my musimy uzbroić sie w cierpliwość i czekać:-p
 
U nas odpieluchowywanie na dobre :-),puszczamy Oskara na polko w majtusiach a czasami bez:-D:-Di chodzi sikając na mrówki po podwórku .A co do chodzenia w obsikanych majtach to też to go ryba:-D:-D,przynajmniej mu trochę chłodniej:-D
 
To super Wiolu!

Oliwier w niedzielę też latał cały dzień bez pieluszki, raz się zsikał i raz zrobił kupkę na...podłogę bo nie zdąrzyłam go posadzić na nocnik ;-) musze mu najpierw kupić majteczki. Napiszcie, gdzie kupowałyście takie w wielopaku i ile kosztowały????????????
 
Oleńko ja kupiłam w REALU -były w dwu i trzy-paku, bardzo fajne , bawełniane , ze zwierzątkami. Kosztowały 5 zł (jedne i drugie) wiec nie dużo bo sprawdzałam na allegro i są droższe:tak:
Były też tańsze -ale nie odpowiadał mi materiał (jakiś taki sztuczny bleee)
Mamy chyba 15 par majtek:-D
 
reklama
Do góry