reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocny sen

domilove

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2016
Postów
35
Czy są jakieś dobre metody na lepszy sen u maluszka? Żeby nie budziła mi się córeczka po 10-15 razy w nocy. Dodam że ząbkowanie przechodzimy tragicznie...
 
reklama
Jeśli ząbkowanie przechodzicie tragicznie to chyba nie ma sposobu na lepszy sen, bo to właśnie nocą dziecku wychodzące zęby dokuczają najbardziej...
 
Czy są jakieś dobre metody na lepszy sen u maluszka? Żeby nie budziła mi się córeczka po 10-15 razy w nocy. Dodam że ząbkowanie przechodzimy tragicznie...
Ja spałam z moja córeczką, bo tez zle znosiła ząbkowanie. Gdy obudziła się w nocy przytulałam ją a ona spokojnie zasypiała.
 
Córka ma 15 mc. Ząbkowanie faktycznie nie lepsze od snu. Testowałam już wiele, od zmiany łóżek poprzez spanie ze mną itp
 
reklama
Do góry