reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocny terror rocznej córeczki

xevxevx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Lipiec 2018
Postów
157
Błagam Was o pomoc bo nie mam już siły ani psychiczniej ani fizycznej.
Moja córka dzisiaj kończy rok. Od porodu była bardzo grzeczna cicha i spokojna. W nocy budziła się na jedzenie ale to normalne.
W okolicach roczku z dnia na dzień zaczęla dostawać sama nawet nie wiem czego.
Pewnej nocy bagle obudziła dię o 1.20 i darła się do 5 rano. Ibum masci na dziasla bujnie tulenie nie pomoglo nic. Na drugi dzin byla okropnie marudna. Stwierdzilam, ze to pojedynczy incydent i puscilam w niepamiec. Ale to zaczelo sie zdarzac coraz czesciej. Moj dom wyglada jak pobojowisko, moj syn nie chodzi do szkoly bo cale noce nie sypia a ja po prostu juz amiast wspoczucia doataje agresji
Mam dosc tych rykow jekow wrzaskow bez powodu. Neurologocznie jest okej nie zmienilam jej lozeczka nikt tu nie krzyczy nie zmienilam diety i nie potrafie znalezc powodu jej darcia.
Dzis wstala nagle o 23 i darla sie do 2.30. Nie mam juz do niej silym blagam Was o pomoc. O co temu dziecku chodzu i jak mu pomoc bo ja juz nie mam sil
 
reklama
Rozwiązanie
Moja kochana dziekuje Ci za odpowiedz. Ja wczoraj spalam do 19 godziny bylam tak wykonczona i e nocy usnelam i i tak cala noc spalam mok prganizm tez byl u kresu sil. Pomodlilam sie wczoraj do Świetej Rity z placzem bo jal przyszla noc dpstalam takiego stresu jakisgp nie czulam nigdy. Mala odlad skonczyla 6 mscy.spala cale noce i nie wstawala na jedzenie. Dzis pierwszy raz od nie wiem kiedy nie obudzila.sie. posmarowalam jej na noc dziasla.Camilia poerwszy raz i zpstawilam na noc wlaczone lampki nie woem ktora z tych opcji pomogla ale dawno nie czulam takiej radosci jak odprowadzalam syna do przedszkola. Moja corla tez jest bardzo niesmiala
Powiem Ci szczerze ze lezala wczoraj caly dzoen w.lozku i sluchala piosenek dla dzoeco ja...
U nas z corka było podobnie. Jest bardzo wrażliwa i nieśmiała dziewczynka a noce około roku wspominam jak najgorszy koszmar. Darła sie czasem do 2-3h i nie pomagało nic, dosłownie nic. Przy czym u nas doszło uderzanie głowa w ścianę, parapet. To trwało jakies 2 miesiace ( darcie, bo uderzanie głowa około tygodnia). To był skok rozwojowy ( corcia wtedy nauczyła sie wstawać i robiła pierwsze kroki) plus oczywiscie zeby ( potwierdzone u 3 roznych lekarzy). Bylismy u kresu sił.Do tej pory bywaja niespokojne noce ( bo akurat przerabiam temat koszmarów sennych i bywa taki wrzask w nocy, ze nie pytaj..). Ja szczerze do tej pory nie przespałam żadnej nocy całej odkąd córka sie urodziła a ma 4 lata...
Przetrwasz to, dasz rade kobieto. Trzymam za ciebie kciuki.

Co do zabobonów z lanym woskiem to znam 2 przykłady w mojej rodzinie. Pierwszy to z opowiadań mojej mamy a wosk lany był nad klatka piersiowa mojej siostry. Pomogło.
Drugi przypadek widziałam na własne oczy gdy miałam gdzieś 10 lat i moj kuzyn dostawał nocami strasznych ataków wrzasków i wyprężenia ciała. Pamietam jak stałam w pokoju i ciocia wraz z dziadkami przelewała wosk nad kuzynem. Widok osoby " zauroczonej" jest straszny do tej pory nie moge tego widoku wymazać z pamięci.
U nas to odbywało sie tak: kładziesz czerwona szmatkę ( kawałek materiału) na piersiach, miska z woda, klucz i przez ten klucz przelewali wosk ze świeczki ( musi to byc prawdziwy wosk nie parafina). Pomogło naprawde ( tylko kuzyn miał wtedy ze 2-3 lata). Kuzyn do dzis ma sie dobrze.
W desperacji ja tez corce przelałam wosk tylko u nas to nie była kwestia " zauroczenia"

Moze kogoś bawią takie osoby wierzące w " zabobony" ale ja widziałam to na własne oczy i staram sie nie przebywać w towarzystwie osob mi " niezyczliwych" których energia mogłaby wpływać niekorzystnie energetycznie na moje zycie.

Moja kochana dziekuje Ci za odpowiedz. Ja wczoraj spalam do 19 godziny bylam tak wykonczona i e nocy usnelam i i tak cala noc spalam mok prganizm tez byl u kresu sil. Pomodlilam sie wczoraj do Świetej Rity z placzem bo jal przyszla noc dpstalam takiego stresu jakisgp nie czulam nigdy. Mala odlad skonczyla 6 mscy.spala cale noce i nie wstawala na jedzenie. Dzis pierwszy raz od nie wiem kiedy nie obudzila.sie. posmarowalam jej na noc dziasla.Camilia poerwszy raz i zpstawilam na noc wlaczone lampki nie woem ktora z tych opcji pomogla ale dawno nie czulam takiej radosci jak odprowadzalam syna do przedszkola. Moja corla tez jest bardzo niesmiala
Powiem Ci szczerze ze lezala wczoraj caly dzoen w.lozku i sluchala piosenek dla dzoeco ja nie bylam w stanie sie nia zajac
Musialam spac. Dalam kej wczoraj tez mniej pokarmow niz daje jej zazwyczaj
Moze zbyt wiele w nia pakuje nie wiem. Bede sie modli co noc bo nir wyonrazam sobie ani raz juz tego przezywac. Jestem z dziecmi sama to wszystko jest ponad moje sily
 
reklama
Moja kochana dziekuje Ci za odpowiedz. Ja wczoraj spalam do 19 godziny bylam tak wykonczona i e nocy usnelam i i tak cala noc spalam mok prganizm tez byl u kresu sil. Pomodlilam sie wczoraj do Świetej Rity z placzem bo jal przyszla noc dpstalam takiego stresu jakisgp nie czulam nigdy. Mala odlad skonczyla 6 mscy.spala cale noce i nie wstawala na jedzenie. Dzis pierwszy raz od nie wiem kiedy nie obudzila.sie. posmarowalam jej na noc dziasla.Camilia poerwszy raz i zpstawilam na noc wlaczone lampki nie woem ktora z tych opcji pomogla ale dawno nie czulam takiej radosci jak odprowadzalam syna do przedszkola. Moja corla tez jest bardzo niesmiala
Powiem Ci szczerze ze lezala wczoraj caly dzoen w.lozku i sluchala piosenek dla dzoeco ja nie bylam w stanie sie nia zajac
Musialam spac. Dalam kej wczoraj tez mniej pokarmow niz daje jej zazwyczaj
Moze zbyt wiele w nia pakuje nie wiem. Bede sie modli co noc bo nir wyonrazam sobie ani raz juz tego przezywac. Jestem z dziecmi sama to wszystko jest ponad moje sily
A mi się wydaje, że to że włączyłas światło to pomogło
 
Rozwiązanie
Do góry