reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocny terror rocznej córeczki

xevxevx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Lipiec 2018
Postów
157
Błagam Was o pomoc bo nie mam już siły ani psychiczniej ani fizycznej.
Moja córka dzisiaj kończy rok. Od porodu była bardzo grzeczna cicha i spokojna. W nocy budziła się na jedzenie ale to normalne.
W okolicach roczku z dnia na dzień zaczęla dostawać sama nawet nie wiem czego.
Pewnej nocy bagle obudziła dię o 1.20 i darła się do 5 rano. Ibum masci na dziasla bujnie tulenie nie pomoglo nic. Na drugi dzin byla okropnie marudna. Stwierdzilam, ze to pojedynczy incydent i puscilam w niepamiec. Ale to zaczelo sie zdarzac coraz czesciej. Moj dom wyglada jak pobojowisko, moj syn nie chodzi do szkoly bo cale noce nie sypia a ja po prostu juz amiast wspoczucia doataje agresji
Mam dosc tych rykow jekow wrzaskow bez powodu. Neurologocznie jest okej nie zmienilam jej lozeczka nikt tu nie krzyczy nie zmienilam diety i nie potrafie znalezc powodu jej darcia.
Dzis wstala nagle o 23 i darla sie do 2.30. Nie mam juz do niej silym blagam Was o pomoc. O co temu dziecku chodzu i jak mu pomoc bo ja juz nie mam sil
 
reklama
Rozwiązanie
Moja kochana dziekuje Ci za odpowiedz. Ja wczoraj spalam do 19 godziny bylam tak wykonczona i e nocy usnelam i i tak cala noc spalam mok prganizm tez byl u kresu sil. Pomodlilam sie wczoraj do Świetej Rity z placzem bo jal przyszla noc dpstalam takiego stresu jakisgp nie czulam nigdy. Mala odlad skonczyla 6 mscy.spala cale noce i nie wstawala na jedzenie. Dzis pierwszy raz od nie wiem kiedy nie obudzila.sie. posmarowalam jej na noc dziasla.Camilia poerwszy raz i zpstawilam na noc wlaczone lampki nie woem ktora z tych opcji pomogla ale dawno nie czulam takiej radosci jak odprowadzalam syna do przedszkola. Moja corla tez jest bardzo niesmiala
Powiem Ci szczerze ze lezala wczoraj caly dzoen w.lozku i sluchala piosenek dla dzoeco ja...
Tez myslalam, ze zeby ale ona tam nic nie.ma
Profilaktyczne dalam jej ibum i masc na zabkowanie. To nic nie pomoglo. W dzien jest raczej normalna, czasami marudna i chce sie przytulac ale jest okej. To zaczyna sie tylko w nocy. Nigdy nie mila.kleszcza
 
A ile to juz trwa? Nie przechodzi czasem jakiegoś skoku rozwojowego, moze uczy sie akurat samodzielnie chodzić? Moja corka obkupuje zawsze nowe umiejętnośći gorszymi nocami.
Sprobuj ja wyciszyc lub przebodzcowac na noc. Albo godzine przed snem robic spokojne masaże , puscic spokojna muzyke, opowiedzieć bajke, albo wrecz odwrotnie, dziecko potrzebuje wiecej bodzcow, masazu, ale intensywnego, zabawy szalonej, poczytaj jak pobudzić czucie głębokie.
Sa tez takie leki na wyciszenie, podaje się to profilaktycznie po szczepieniu. V.i.b.u.r.c.o.l sie nazywa.
Sponsultiwalabym tez z pedriatra
 
reklama
Trafila Pani chyba w sedno. W noc, w ktora zdarzylo sie to pierwszy raz postawila swoje pierwsze kroki. Ona zawsze spala bardzo spokojnie. Nie wiem co sie nagle stalo
Nie jest to kazdej nocy. Chociaz nagle od jakiegos.czasu zaczela wstawac co noc na jedzenie chociaz nie robila tego od kilku miesiecy. :(((
 
reklama
Mysle ze to skok + nowe umiejętności i główce dziecka sporo sie dzieje. W dzień nie odczuwa sie tego bo jesy zajęte zabawa itp, a w nocy odreagowuje. Myślę ze to minie. Ale mozna próbować wyciszic/przebodzcowac. Życzę duzo cierpliwowci, choć wiem, łatwo sie mowi [emoji846]
Trafila Pani chyba w sedno. W noc, w ktora zdarzylo sie to pierwszy raz postawila swoje pierwsze kroki. Ona zawsze spala bardzo spokojnie. Nie wiem co sie nagle stalo
Nie jest to kazdej nocy. Chociaz nagle od jakiegos.czasu zaczela wstawac co noc na jedzenie chociaz nie robila tego od kilku miesiecy. :(((
 
Do góry