reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocny terror rocznej córeczki

xevxevx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Lipiec 2018
Postów
157
Błagam Was o pomoc bo nie mam już siły ani psychiczniej ani fizycznej.
Moja córka dzisiaj kończy rok. Od porodu była bardzo grzeczna cicha i spokojna. W nocy budziła się na jedzenie ale to normalne.
W okolicach roczku z dnia na dzień zaczęla dostawać sama nawet nie wiem czego.
Pewnej nocy bagle obudziła dię o 1.20 i darła się do 5 rano. Ibum masci na dziasla bujnie tulenie nie pomoglo nic. Na drugi dzin byla okropnie marudna. Stwierdzilam, ze to pojedynczy incydent i puscilam w niepamiec. Ale to zaczelo sie zdarzac coraz czesciej. Moj dom wyglada jak pobojowisko, moj syn nie chodzi do szkoly bo cale noce nie sypia a ja po prostu juz amiast wspoczucia doataje agresji
Mam dosc tych rykow jekow wrzaskow bez powodu. Neurologocznie jest okej nie zmienilam jej lozeczka nikt tu nie krzyczy nie zmienilam diety i nie potrafie znalezc powodu jej darcia.
Dzis wstala nagle o 23 i darla sie do 2.30. Nie mam juz do niej silym blagam Was o pomoc. O co temu dziecku chodzu i jak mu pomoc bo ja juz nie mam sil
 
reklama
Rozwiązanie
Moja kochana dziekuje Ci za odpowiedz. Ja wczoraj spalam do 19 godziny bylam tak wykonczona i e nocy usnelam i i tak cala noc spalam mok prganizm tez byl u kresu sil. Pomodlilam sie wczoraj do Świetej Rity z placzem bo jal przyszla noc dpstalam takiego stresu jakisgp nie czulam nigdy. Mala odlad skonczyla 6 mscy.spala cale noce i nie wstawala na jedzenie. Dzis pierwszy raz od nie wiem kiedy nie obudzila.sie. posmarowalam jej na noc dziasla.Camilia poerwszy raz i zpstawilam na noc wlaczone lampki nie woem ktora z tych opcji pomogla ale dawno nie czulam takiej radosci jak odprowadzalam syna do przedszkola. Moja corla tez jest bardzo niesmiala
Powiem Ci szczerze ze lezala wczoraj caly dzoen w.lozku i sluchala piosenek dla dzoeco ja...
reklama
Moja córka zawsze spała niespokojnie i budziła się w nocy wielokrotnie. Do niedawna zdarzały jej się też nocne histerie. W okolicy roku chyba było najgorzej. Zasypiała wieczorem i za chwilę budziła się i wrzeszczała jak obdzierana ze skóry, po wzieciu na ręce było jeszcze gorzej, kopala i wyrywala sie. Nie trwało to na szczęście aż tak długo, z reguły do godziny. Jedna lekarka stwierdziła, że swędzi ja skóra (córka choruje na Azs), ale raczej nie było to przyczyną, bo histerie były noc w noc niezależnie czy mieliśmy zaostrzenie czy nie. Teraz córka ma rok i 3 miesiące i już od ponad miesiąca jest spokój. Dalej niespokojnie śpi i często się budzi, ale ona tak już ma. Natomiast histerie się skończyły.
 
U nas też było kilka epizodów kilkugodzinnego nocnego płaczu i to właśnie koło roku. Mały ma aktualnie nieco ponad 1,5 roku. Zasypia sam koło 19, śpi do 22-23, po czym budzi się z wielkim płaczem i przeniesiony do naszego łóżka śpi spokojnie do rana. Też mam nadzieję, że kiedyś się to skończy i będzie spokojnie przesypiał nocki. Na razie tak odreagowuje emocje, tęsknotę (chodzi do żłobka), często też tak zaczyna się jakaś poważniejsza infekcja. Polecam spędzać czas na świeżym powietrzu. Jak się wybiega i zmęczy to powinno być trochę lepiej. Nie chcę Cię martwić, ale mogą to być też bóle wzrostowe, a na to środki typu ibufen/nurofen nie działają...
 
U nas tydzień przed roczkiem były darcia pomagało tylko branie na kolana. Okazało się że to zęby dawały tak w kość. Pomogło szczotkowanie zębów regularnie po dziaslach, maść na żeby i zimny gryzak
 
Moja córka też spała spokojnie właśnie w okolicach 13 miesięcy zaczęły się nie przespane noce w tym czasie wyszły dwa zęby i nauczyła się chodzić sytuacja w miarę się uspokoiła. I nie widziałam zębów za bardzo żeby szły... U nas też była przy okazji biegunka od zębów i jak byliśmy u lekarza to też się nie dopatrzyła ,że wychodzą i stwierdziła jelitówke
 
Matko :o dziekuje dziewczyny za.odpowiedzi. jestem w szoku, ze u tylu dzieci w.okolich roczku sie to zaczelo. Mam wielka nadzieje, ze szybko sie to skonczy. Dopiero usnela a ja juz sie boje
 
Hej kobitki. Ten roczek to chyba naprawdę jakiś magiczny. Dzisiaj w nocy obudziła się tylko raz na jedzenie. Zostawiłam jej cichutko kołysanki z laptopa na całą noc. Wykorzystałam Wasze rady. Wymasowalam jej szczoteczka dziasla dalam melise i nasmarowalam mimo wszystko zelem. Jak soe zbliza noc to i tak mam dreszcze. Polozylam ja spac dopiero o 22. Dzisiaj tez bede ja przetrzymywac. Trzymajcie kciuki!
 
reklama
Do góry